تولید محتوای اختصاصی سایت

آنچه در حوزه تولید محتوای اختصاصی سایت انجام می‌دهیم:

“محتوا پادشاه است” جمله‌ای که همه‌ی ما هزاران بار شنیده‌ایم. تاثیر بازاریابی محتوا بر گسترش کسب‌وکارها برهیچ کس پوشیده نیست اما چه محتوایی پادشاه است؟ قطعا مقالات و محتواهایی که یونیک و اختصاصی تهیه نشوند نمی‌توانند به‌اندازه کافی تاثیرگذار باشند.
در دنیای دیجیتال، محتوایی ارزشمند است که با یک هدف مشخص و kpi هایی قابل سنجش تهیه شود. تیم دیجیتال مارکتینگ فودکس با درنظر گرفتن قوانین طلایی تولید متحوا خدماتی به برند شما ارائه خواهد داد که در کم‌ترین زمان، بهترین نتیجه را رقم بزند؛

از ابتدا تا انتهای مسیر با شما خواهیم بود.
اهدافی که شما برای برند و جایگاه برندتان در نظر دارید اگر با دانش و تخصص تیم دیجیتال مارکتینگ فودکس همراه شوند، تنها نقاطی قابل دسترس بر یک نقشه خواهند بود.

دنیای دیجیتال، فضایی گسترده و بکر است که تا به امروز تنها بخشی از پتانسیل‌های آن کشف شده و مورد استفاده قرار گرفته است. آنچه در تیم دیجیتال مارکتینگ فودکس به آن معتقدیم این است که؛
هرگز به دانش کنونی خود اکتفا نکنیم و همواره برای بهترین بودن، پذیرای تغییرات باشیم و دست از آموختن در این مسیر برنداریم.

آدرس ما

ایران – تهران
فاکس : (+98)02189774004
پست الکترونیکی:
info-[at]-foodexiran.com

درباره فودکس ایران …

زمین بستری است که تاریخ بشریت از آن آغاز شد. زندگی و حیات از آن برخواست، در آن ریشه زد و ادامه پیدا کرد. انسان نیز نخستین بار خود را بر زمین یافت، حیاتش را وابسته به نیازهایی دید که باید راهی برای برآوردن‌شان پیدا می‌کرد. نیازی که در میان دستان انسان ابتدایی به دنبال شکار حیوانات و یافتن چشمه‌ای جوشان، به طبیعت رفت و از آن‌جا با وزش نسیمی به هوا برخواست، سرگردان شد، با همراهی دانه‌های کوچکی به دل زمین نشست. پا‌به‌پای آنها در دل خاک ریشه کرد، جوانه زد و سبز شد.