پلتفرم دیجیتال صنعت‌ غذا و نوشیدنی ایران

معرفی نمایشگاه مواد غذایی پاریس (SIAL)

5 دقیقه
نمایشگاه مواد غذایی پاریس SIAL

نمایشگاه مواد غذایی پاریس با نام اختصاری SIAL شناخته شده و هر دو سال یک بار در شهر پاریس برگزار می‌شود. این نمایشگاه را می‌توان وسیع‌ترین و معتبرترین نمایشگاه مواد غذایی در جهان دانست، چرا که تعداد بازدیدکنندگان، غرفه‌داران و محصولات غذایی ارائه‌شده در آن، بیش از هر نمایشگاه دیگری است. شرکت در این نمایشگاه فرصتی سودمند برای فعالان حوزه صنایع غذایی محسوب می‌شود. در این مطلب به معرفی Worldfood پاریس پرداخته‌ایم، پس تا انتها همراه ما باشید.

معرفی نمایشگاه مواد غذایی پاریس SIAL

نام SIAL مختصر شده ترکیب Salon International de l’Agroalimentaire است که هم‌اکنون به عنوان بزرگترین نمایشگاه صنعت غذا و کشاورزی جهان شناخته می‌شود. در این نمایشگاه، ۱۲۷ کشور شرکت می‌کنند و تعداد غرفه‌داران حاضر در آن بیش از ۷۰۰۰ هزار است. جالب است بدانید که نمایشگاه بین المللی مواد غذایی پاریس یا همان SIAL، تعداد ۶ نمایشگاه تجاری دیگر را نیز در کشورهای مختلف همچون چین، امارات متحده عربی، برزیل، کانادا و فیلیپین نیز گسترش داده است.

در سال ۱۹۶۴ چندین گروه مواد غذایی با همکاری یکدیگر، اولین نمایشگاه مواد غذایی پاریس را راه‌اندازی کردند. در اولین دوره این نمایشگاه ۲۶ کشور شرکت داشتند، به همین دلیل آن هفته به عنوان هفته بین‌المللی غذا شناخته شد. محل این نمایشگاه در لدفانس (La Défense) و مرکز صنعت و تکنولوژی‌های نوین (CNIT) بود. در سال ۱۹۶۶ محل برگزاری نمایشگاه به مرکز تجارت ورسای انتقال یافت. در نهایت در سال ۱۹۸۶ تصمیم گرفته شد تا مکان برگزاری این نمایشگاه به پارک نمایشگاهی شهر ویلپنت (Villepinte) تغییر یابد.

وب‌سایت رسمی نمایشگاه مواد غذایی پاریس: http://www.sialparis.mobi

محصولات نمایشگاه صنایع غذایی پاریس (SIAL)

نمایشگاه مواد غذایی پاریس ۲۰۲۴ دارای بخش‌های مختلفی است که در هر یک از آن‌ها محصولات غذایی شامل غذاهای آماده یا مواد اولیه ارائه می‌شوند. در جدول زیر محصولات نمایشگاه صنایع غذایی SIAL را معرفی کرده‌ایم.

منابع غذاییمحصولات لبنیغذاهای دریایی
نوشیدنی‌هاگوشتغذاهای آماده طبخ
نوشیدنی‌های گرممرغغذاهای منجمد
محصولات ارگانیکمیوه و سبزیجاتغذاهای کنسروی
محصولات سلامتینانوایی و محصولات غذایی شیرینفرآوری مواد غذایی
مکمل‌های غذاییگوشت‌های فرآوری شدهتجهیزات حمل و پذیرایی غذا

بازدیدکنندگان نمایشگاه مواد غذایی پاریس

بازدیدکنندگان نمایشگاه مواد غذایی SIAL

بازدیدکنندگان نمایشگاه مواد غذایی پاریس ۱۴۰۳ ممکن است فعالان حوزه تولید و پخش مواد غذایی، شرکت‌های محصولات غذایی و حتی مردم عادی باشند. در این نمایشگاه می‌توانید طعم‌ها و مزه‌های جدید در محصولات غذایی را بچشید، اما اصلی‌ترین هدف بازدیدکنندگان و غرفه‌داران نمایشگاه، پیشبرد اهداف تجاری است.

مزایا غرفه داشتن در نمایشگاه بین المللی مواد غذایی پاریس

غرفه داشتن و شرکت در نمایشگاه صنایع غذایی پاریس مزایا و فواید بسیاری را به دنبال دارد و می‌تواند موجب پیشرفت شما شود:

برند خود را ارتقا دهید

نمایشگاه بین‌المللی SIAL فرصتی است تا با تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان مواد غذایی، واردکنندگان و توزیع‌کنندگان، خریداران و خرده‌فروشان و شرکت‌های مختلف در سراسر جهان آشنا شوید. همچنین با شرکت در این نمایشگاه از پوشش رسانه‌ای گسترده و کمپین‌های بازاریابی و ارتباطات بین‌المللی بهره‌مند می‌شوید. در واقع این نمایشگاه فرصتی است تا بتوانید برند و مشخصات خود را ارتقا داده و پیشرفت کنید.

به دنبال شرکای جدید باشید

نمایشگاه SIAL فرصتی فراهم کرده است تا با شرکت‌ها و برندهای دیگر در زمینه غذا و محصولات غذایی آشنا شوید و با برقراری ارتباط با آن‌ها شرکای تجاری خود را پیدا کنید. در نمایشگاه SIAL امکانات لازم و خدمات مختلف برای آشنایی شما با شرکای مناسب و انتخاب آن‌ها فراهم شده است.

الهام بگیرید

نمایشگاه صنایع غذایی پاریس منبع الهام شما از هیجان‌انگیزترین نوآوری‌ها در عرصه غذا و صنایع غذایی است. شما می‌توانید از این نوآوری‌ها الهام گرفته و از آن‌ها در پیشبرد برند خود استفاده کنید. البته در نمایشگاه SIAL این فرصت را دارید تا نوآوری‌های خود را ارائه کرده و در این عرصه رقابت شرکت کنید و حتی برنده شوید!

دید خود را گسترش دهید

اگر به دنبال گسترش برند و شرکت خود در عرصه بزرگتری هستید، نمایشگاه پاریس این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد. افق دید خود را تا بازارهای جهانی گسترش دهید و با بهره‌مندی از امکانات این نمایشگاه در پی پیشرفت حوزه کسب و کار خود باشید. همه چیز برای پیشبرد اهداف شما فراهم شده است!

تاریخ نمایشگاه صنایع غذایی پاریس SIAL

تاریخ برگزاری نمایشگاه مواد غذایی پاریس SIAL

تاریخ برگزاری نمایشگاه مواد غذایی پاریس ۱۴۰۳ از ۱۹ تا ۲۳ اکتبر ۲۰۲۴ است.

  • تاریخ شروع نمایشگاه: ۱۹ اکتبر (۲۸ مهر ۱۴۰۳)
  • تاریخ پایان نمایشگاه: ۲۳ اکتبر (۲ آبان ۱۴۰۳)

ساعات شروع نمایشگاه در روزهای هفته متفاوت است و در ادامه آن را معرفی کرده‌ایم:

  • شنبه تا سه‌شنبه: ۱۰:۰۰ الی ۱۸:۳۰
  • چهارشنبه: ۱۰:۰۰ الی ۱۷:۰۰ (آخرین پذیرش تا ساعت ۱۴:۰۰ انجام می‌شود.)

هزینه ورودی ورد فود پاریس

قیمت بلیط و هزینه ورود نمایشگاه صنایع غذایی پاریس به زمان خرید بلیط بستگی دارد. همچنین تعداد نفرات گروه شما نیز بر هزینه ورودی تاثیرگذار خواهد بود.

  • Early Bird: این نوع بلیط دارای بیشترین میزان تخفیف بوده و تا قبل از ۱ ژانویه قابل خریداری است. قیمت این بلیط به صورت انفرادی ۸۵ یورو خواهد بود. گروه‌های سه نفره برای هر نفر ۷۵ یورو پرداخت می‌کنند و همچنین بلیط گروه‌های بزرگ (حداقل ۸ نفر)، به ازای هر نفر ۶۵ یورو است.
  • Standard: فروش این بلیط از ابتدای جولای در دسترس قرار می‌گیرد. هزینه انفرادی این بلیط ۱۱۵ یورو است. برای سه نفر، به ازای هر نفر باید ۱۰۵ یورو پرداخت کنید و هزینه بلیط گروه‌های بزرگ، برای هر نفر ۹۵ یورو است.
  • Late Bird: این نوع بلیط از تاریخ ۱۹ سپتامبر تا شروع نمایشگاه ارائه می‌شوند. قیمت این بلیط به صورت انفرادی ۱۴۵ یورو، بلیط سه نفره برای هر نفر ۱۳۵ یورو و در گروه‌های بزرگ به ازای هر نفر ۱۲۵ یورو است.
  • خرید بلیط در محل نمایشگاه: از تاریخ شروع نمایشگاه یعنی ۱۹ اکتبر می‌توان در محل نمایشگاه، بلیط انفرادی را با قیمت ۱۷۰ یورو خریداری کرد. دقت داشته باشید که فروش این نوع بلیط تنها به صورت انفرادی انجام می‌شود.

آدرس نمایشگاه مواد غذایی پاریس

نمایشگاه پاریس (SIAL) هر دو سال یک بار در مرکز نمایشگاهی Paris Nord Villepinte برگزار می‌شود. این مرکز نمایشگاهی شامل بخش‌ها و امکانات مختلفی برای بازدیدکنندگان است.

نکات تجاری نمایشگاه بین المللی مواد غذایی پاریس

محصولات نمایشگاه مواد غذایی پاریس

اگر قصد دارید در نمایشگاه بین‌المللی مواد غذایی پاریس ۲۰۲۴ به عنوان غرفه‌دار شرکت کنید، بهتر است از برخی نکات آگاه باشید. جالب است بدانید که ۷۸ درصد غرفه‌داران، محصولات جدید و نوآوری‌های خود را در عرصه صنایع غذایی ارائه می‌کنند. پس اگر به دنبال آن هستید که بیشتر دیده شوید، تلاش کنید تا نوآوری و خلاقیت‌های بیشتری را نشان دهید. همچنین برای غرفه‌داران این امکان وجود دارد تا در مسابقه نوآوری‌ها شرکت کرده و برنده شوند.

نمایشگاه صنایع غذایی پاریس یک ابزار تجاری مفید است تا بتوانید شرکت خود را معرفی کرده و در جهت گسترش تجارت خود و یافتن شرکای تجاری جدید تلاش کنید. به خاطر داشته باشید که غرفه‌داران این نمایشگاه می‌توانند فرصت تجاری مهمی را به دست آورند.

جمع‌بندی

در این مطلب نمایشگاه SIAL را معرفی کرده و تاریخ برگزاری نمایشگاه مواد غذایی ۱۴۰۳ پاریس را عنوان کردیم. همانطور که گفته شد نمایشگاه پاریس SIAL معتبرترین نمایشگاه بین‌المللی صنایع غذایی است که هر دو سال یک بار برگزار می‌شود. شرکت‌ها و فعالان حوزه مواد غذایی، با حضور در این نمایشگاه در پی برندسازی و یافتن شرکای تجاری هستند. شما نیز می‌توانید به این نمایشگاه به چشم فرصتی برای پیشرفت تجارت و کسب‌وکار خود نگاه کنید.

اشتراگ گذاری مطلب

تبلیغات

با اشتراک در خبرنامه فودکس، همیشه در جریان جدیدترین اخبار و ترندهای تغذیه و سلامتی قرار بگیرید.

درباره ما

پلتفرم دیجیتال فودکس ایران با نوآوری، گسترش همکاری‌های بین‌المللی و افزایش آگاهی مصرف‌کنندگان به همکاری‌های بخش‌های مختلف صنعت غذا و نوشیدنی ایران سرعت و سهولت می‌بخشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯

فرم درخواست حضور در فروشگاه صنعت غذا و نوشیدنی

"*" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دریـــــافت کــاتالـــــوگ دیجیتال

فرم درخواست مشارکت در برنامه با متخصصان غذا ونوشیدنی

"*" indicates required fields

Max. file size: 128 MB.
در برند غذا و نوشیدنی
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دریـــــافت کــاتالـــــوگ دیجیتال