نمایشگاه دیجیتالی صنایع غذایی و نوشیدنی چیست؟

تکنولوژی همچون موجی پرخروش در زندگی روزمره مردم جاری شده است. موجی که زندگی‌ها را دستخوش تغییراتی بزرگ کرده است. در این میان که علایق، سلایق، سرگرمی‌ها و سبک زندگی انسان‌ها تغییر کرده، عموم مردم از روش‌هایی بر پایه تکنولوژی و دیجیتال شدن به‌خوبی استقبال می‌کنند . این‌روزها بدون درنظر گرفتن سن‌وسال بیشتر افراد علاقه‌مند به استفاده کردن از خدماتی هستند که هم‌گام با تکنولوژی ارتقا پیدا می‌کنند. در همین راستا همواره پس از هر تولیدی، مهم‌ترین عامل چگونگی عرضه و معرفی به مصرف‌کننده در موفقیت یا شکست یک کسب‌وکار تاثیرگذار بوده است.

بنابراین استفاده از دست‌آورد‌های تکنولوژی و خلق نوآوری در کسب‌وکارهای سنتی، تا آینده‌ای نزدیک از انتخاب به یک اجبار برای بقای کسب‌وکارها تبدیل خواهد شد. پس چه ‌بهتر است که قبل از ناگزیر شدن، انتخاب کنیم که از تکنولوژی نهایت استفاده را در جهت پیش‌برد اهداف خود ببریم. پیشنهاد ما به صنعت‌گران فعال در حوزه‌ی صنایع‌غذایی پیوستن به نمایشگاه دیجیتالی فودکس ایران است. اکثر نمایشگاه‌های تجاری در سراسر دنیا با هدف بهتر و بیشتر دیده شدن شکل گرفتند. جایی که هر تولیدکننده بتواند بهترین چهره‌ی خودش را در کنار رقبا به نمایش بگذارد و مخاطب خود را با ارائه کیفیت، تفاوت‌ها و ارزش‌های خود متقاعد به خرید کند.

نمایشگاه دیجیتالی صنایع‌غذایی فودکس، پاسخی نوین به یک نیاز دیرینه است. این نمایشگاه دیجیتالی اهداف قدیمی را با روش‌های نوین و از میان برداشتن محدودیت‌ها دنبال می‌کند. به‌طور کلی نمایشگاه دیجیتالی فودکس ایران، فضایی است که در اختیار هر برند یا کسب‌وکار قرار می‌گیرد تا بتوانند بدون محدودیت زمانی و مکانی، همواره در کنار سایر رقبا در دسترس مخاطبین خود باشند. برای بازدید از نمایشگاه دیجیتالی صنایع غذایی فودکس، کافی است در محل کار خود بدون طی کردن مسافتی با تلفن همراه هوشمند خود از صفحه‌ی هر برندی که در حوزه صنایع‌غذایی فعال است، دیدن کنید محصولات را مقایسه کنید و حتی مشخصات فنی هر محصول را بررسی کنید.

چرا نمایشگاه دیجیتال؟

شرکت‌کردن در نماشیگاه‌ها در سراسر دنیا پرهیجان، محبوب و پرطرفدارند. اما با ناگزیر شدن زندگی دیجیتالی، وقت آن رسیده که با روشی متفاوت برگزاری نمایشگاه‌های صنایع غذایی را در سطح کشور و بین‌الملل پیش ببریم. نمایشگاه دیجیتالی صنایع غذایی فودکس می‌تواند به مدت‌ها سال‌ها و به وسعت جهان برگزار شود. رویایی که به لطف پیشرفت تکنولوژی محقق شده است.
نمایشگاه دیجیتالی فودکس، نه‌تنها مشکلات نمایشگاه‌های فیزیکی را از میان برداشته که علاوه‌بر این‌ها برای برندها و صنعت‌گران فعال در حوزه صنایع‌غذایی خدماتی در خور و شان یک عمر فعالیت‌های ارزشمند آن‌ها نیز فراهم کرده است. با شرکت در نمایشگاه دیجیتالی صنایع غذایی فودکس می‌توانید:

  • بدون محدودیت زمانی، 24ساعته در دسترس باشید.
  • بدون محدودیت مکانی هم‌زمان میلیون‌ها بازدیدکننده داشته باشید.
  • هرگز به دلیل ترافیک یا ازدحام جمعیت، از دیده‌شدن باز نمانید.
  • در پروفایل‌های نمایشگاهی فودکس، به بیانی شیوا و دلنشین اهداف و مزیت‌های رقابتی خود را به گوش مخاطب برسانید.
  • با قرار گرفتن در کنار تمام رقبا، همچون یک نمایشگاه فیزیکی برای همیشه خوش بدرخشید.

هر برند، یک پروفایل دیجیتال

در نمایشگاه دیجیتالی فودکس، به هر برند یک پروفایل اختصاص خواهد یافت که از طریق آن می‌تواند هم‌زمان با میلیون‌ها مخاطب در ارتباط باشد. پروفایل‌هایی که علاوه بر معرفی محصولات درباره سرگذشت هر برند، سخنان مدیر عامل، مزیت‌های رقابتی و جزییات هر محصول، خدمات دیجیتال ارائه خواهند داد. با طراحی صفحاتی منحصر‌به‌فرد و به‌تحریر درآوردن تمام داستان برند شما، از زبان فودکس قصد داریم در خلق دنیایی دیجیتالی برای فعالان صنایع‌غذایی ایران و جهان گام برداریم. نمایشگاه دیجیتالی فودکس ایران، صرفا برای بازدید مصرف‌کنندگان نیست. یک پروفایل کامل در سایت سه‌زبانه فودکس ایران، می‌تواند معرف برند و کسب‌وکار شما به جهانیان باشد. آنچه ما و شما را در فودکس ایران متمایز خواهد کرد اعتبار، اعتماد، دسترسی جهانی و تجارب گوناگونی است که در این بستر به‌وجود خواهد آمد.

درباره فودکس ایران …

زمین بستری است که تاریخ بشریت از آن آغاز شد. زندگی و حیات از آن برخواست، در آن ریشه زد و ادامه پیدا کرد. انسان نیز نخستین بار خود را بر زمین یافت، حیاتش را وابسته به نیازهایی دید که باید راهی برای برآوردن‌شان پیدا می‌کرد. نیازی که در میان دستان انسان ابتدایی به دنبال شکار حیوانات و یافتن چشمه‌ای جوشان، به طبیعت رفت و از آن‌جا با وزش نسیمی به هوا برخواست، سرگردان شد، با همراهی دانه‌های کوچکی به دل زمین نشست. پا‌به‌پای آنها در دل خاک ریشه کرد، جوانه زد و سبز شد.