گزارش ایده‌ی سلامت غذایی در ذهن ایرانیان

فودکس ایران، برای فرهنگ غذایی بهتر

نمایشگاه دیجیتالی صنایع غذایی

پخش ویدیو

تکنولوژی همچون موجی پرخروش در زندگی روزمره مردم جاری شده است. موجی که زندگی‌ها را دستخوش تغییراتی بزرگ کرده است.در این میان که علایق، سلایق، سرگرمی‌ها و سبک زندگی انسان‌ها تغییر کرده، عموم مردم از روش‌هایی بر پایه تکنولوژی و دیجیتال شدن به‌خوبی استقبال می‌کنند .این‌روزها بدون درنظر گرفتن سن‌وسال بیشتر افراد علاقه‌مند به استفاده کردن از خدماتی هستند که هم‌گام با تکنولوژی ارتقا پیدا می‌کنند. در همین راستا همواره پس از هر تولیدی، مهم‌ترین عامل چگونگی عرضه و معرفی به مصرف‌کننده در موفقیت یا شکست یک کسب‌وکار تاثیرگذار بوده است.

بنابراین استفاده از دست‌آورد‌های تکنولوژی و خلق نوآوری در کسب‌وکارهای سنتی، تا آینده‌ای نزدیک از انتخاب به یک اجبار برای بقای کسب‌وکارها تبدیل خواهد شد. پس چه ‌بهتر است که قبل از ناگزیر شدن، انتخاب کنیم که از تکنولوژی نهایت استفاده را در جهت پیش‌برد اهداف خود ببریم. پیشنهاد ما به صنعت‌گران فعال در حوزه‌ی صنایع‌غذایی پیوستن به نمایشگاه دیجیتالی فودکس ایران است. اکثر نمایشگاه‌های تجاری در سراسر دنیا با هدف بهتر و بیشتر دیده شدن شکل گرفتند. جایی که هر تولیدکننده بتواند بهترین چهره‌ی خودش را در کنار رقبا به نمایش بگذارد و مخاطب خود را با ارائه کیفیت، تفاوت‌ها و ارزش‌های خود متقاعد به خرید کند.

نمایشگاه دیجیتالی صنایع‌غذایی فودکس، پاسخی نوین به یک نیاز دیرینه است. این نمایشگاه دیجیتالی اهداف قدیمی را با روش‌های نوین و از میان برداشتن محدودیت‌ها دنبال می‌کند. به‌طور کلی نمایشگاه دیجیتالی فودکس ایران، فضایی است که در اختیار هر برند یا کسب‌وکار قرار می‌گیرد تا بتوانند بدون محدودیت زمانی و مکانی، همواره در کنار سایر رقبا در دسترس مخاطبین خود باشند. برای بازدید از نمایشگاه دیجیتالی صنایع غذایی فودکس، کافی است در محل کار خود بدون طی کردن مسافتی با تلفن همراه هوشمند خود از صفحه‌ی هر برندی که در حوزه صنایع‌غذایی فعال است، دیدن کنید محصولات را مقایسه کنید و حتی مشخصات فنی هر محصول را بررسی کنید.

چرا نمایشگاه دیجیتال؟!

تصور کنید که برند شما در یک بستر دیجیتالی، روزانه میزبان هزاران بازدیدکننده داخلی و خارجی باشد. متقاضیان راه‌اندازی نمایندگی، مصرف‌کنندگان، تامین‌کنندگان و صادرکنندگان، تنها بخشی از هزاران بازدیدکننده برند شما در نمایشگاه دیجیتالی فودکس ایران خواهند بود.

بازدیدکنندگان نمایشگاه دیجیتالی فودکس ایران می‌توانند تنها با چند کلیک ساده به پروفایل اختصاصی شما دست پیدا کنند. در این پروفایل اطلاعات متنوعی مانند معرفی تاریخچه برند، محصولات، نمایندگی‌ها، آخرین اخبار، کاتالوگ دیجیتالی 3زبانه (فارسی، انگلیسی و عربی) و لینک خرید محصولات برند شما قرار می‌گیرد و بازدیدکنندگان از هر نقطه از جهان می‌توانند با برند شما در تعامل باشند.

نمایشگاه دیجیتالی فودکس ایران، اولین بستر دیجیتال برای افزایش شهرت برند شما در کنار سایر برندهای بزرگ غذا و نوشیدنی ایران است.

با شرکت در نمایشگاه دیجیتالی صنایع غذایی فودکس می‌توانید:

هر برند یک پروفایل دیجیتال

در نمایشگاه دیجیتالی فودکس، به هر برند یک پروفایل اختصاص خواهد یافت که از طریق آن می‌تواند هم‌زمان با میلیون‌ها مخاطب در ارتباط باشد. پروفایل‌هایی که علاوه بر معرفی محصولات درباره سرگذشت هر برند، سخنان مدیر عامل، مزیت‌های رقابتی و جزییات هر محصول، خدمات دیجیتال ارائه خواهند داد. با طراحی صفحاتی منحصر‌به‌فرد و به‌تحریر درآوردن تمام داستان برند شما، از زبان فودکس قصد داریم در خلق دنیایی دیجیتالی برای فعالان صنایع‌غذایی ایران و جهان گام برداریم. نمایشگاه دیجیتالی فودکس ایران، صرفا برای بازدید مصرف‌کنندگان نیست. یک پروفایل کامل در سایت سه‌زبانه فودکس ایران، می‌تواند معرف برند و کسب‌وکار شما به جهانیان باشد. آنچه ما و شما را در فودکس ایران متمایز خواهد کرد اعتبار، اعتماد، دسترسی جهانی و تجارب گوناگونی است که در این بستر به‌وجود خواهد آمد.

میخواهید بدانید پروفایل شما چگونه در معرض دید قرار خواهد گرفت

پخش ویدیو

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با نمایشگاه دیجیتال غذا و نوشیدنی فودکس، ایمیل خود را وارد کنید تا پی دی اف مربوطه را برای شما ارسال کنیم.

فرم درخواست حضور در فروشگاه صنعت غذا و نوشیدنی

"*" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دریـــــافت کــاتالـــــوگ دیجیتال

فرم درخواست مشارکت در برنامه با متخصصان غذا ونوشیدنی

"*" indicates required fields

Max. file size: 128 MB.
در برند غذا و نوشیدنی
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دریـــــافت کــاتالـــــوگ دیجیتال