گزارش‌های تخصصی صنعت غذا و نوشیدنی ایران

فودکس ایران، برای فرهنگ غذایی بهتر

نمایشگاه دیجیتالی صنایع غذایی

پخش ویدیو

چرا نمایشگاه دیجیتال؟!

تصور کنید که برند شما در یک بستر دیجیتالی، روزانه میزبان هزاران بازدیدکننده داخلی و خارجی باشد. متقاضیان راه‌اندازی نمایندگی، مصرف‌کنندگان، تامین‌کنندگان و صادرکنندگان، تنها بخشی از هزاران بازدیدکننده برند شما در نمایشگاه دیجیتالی فودکس ایران خواهند بود.

بازدیدکنندگان نمایشگاه دیجیتالی فودکس ایران می‌توانند تنها با چند کلیک ساده به پروفایل اختصاصی شما دست پیدا کنند. در این پروفایل اطلاعات متنوعی مانند معرفی تاریخچه برند، محصولات، نمایندگی‌ها، آخرین اخبار، کاتالوگ دیجیتالی 3زبانه (فارسی، انگلیسی و عربی) و لینک خرید محصولات برند شما قرار می‌گیرد و بازدیدکنندگان از هر نقطه از جهان می‌توانند با برند شما در تعامل باشند.

نمایشگاه دیجیتالی فودکس ایران، اولین بستر دیجیتال برای افزایش شهرت برند شما در کنار سایر برندهای بزرگ غذا و نوشیدنی ایران است.

اهمیت نمایشگاه ها: دیروز، امروز و فردا

نمایشگاه‌ها همواره به عنوان قلب تپنده‌ی صنایع و محل تلاقی ایده‌ها و نوآوری‌ها شناخته شده‌اند. از دوران بازرگانان جاده ابریشم تا نمایشگاه‌های بزرگ جهانی امروز، هدف واحدی وجود داشته است: ایجاد فرصت‌هایی برای نمایش، تعامل، و رشد. با توجه به این سابقه، نمایشگاه‌ها نه تنها محلی برای دیدار و معرفی محصولات جدید هستند، بلکه بستری برای برقراری ارتباطات ماندگار و اثربخش میان فعالان صنعتی مختلف به شمار می‌روند.

نسل جدید نمایشگاه‌ها: دیجیتالیزه شدن آینده

آینده نمایشگاه‌ها با یک کلمه قابل توصیف است: دیجیتالیزه. نمایشگاه دیجیتال فودکس ایران نه تنها این آینده را پذیرفته، بلکه پیشرو در شکل‌دهی به آن است. با ایجاد یک پلتفرم دیجیتال که امکان تبادل دانش و فناوری‌های نوین را فراهم می‌آورد، این نمایشگاه دیجیتال نقش کلیدی در ترویج همکاری‌های ملی و بین‌المللی ایفا می‌کند و باعث تقویت شبکه‌های کسب‌وکار در سطح جهانی می‌شود.

ماموریت نمایشگاه دیجیتال فودکس ایران

در راستای ماموریت فودکس ایران، نمایشگاه دیجیتال ما به دنبال آن است که تجربیاتی نوآورانه و پایدار را برای همه شرکت‌کنندگان فراهم آورد. هدف ما تسهیل دسترسی به فناوری‌های روز و ایجاد یک اکوسیستم پویا است که در آن تولیدکنندگان، توزیع‌کنندگان، و مصرف‌کنندگان می‌توانند به طور مؤثر با یکدیگر در تعامل باشند و به پیشبرد اهداف توسعه پایدار کمک کنند.

مزایای نمایشگاه دیجیتال

با شرکت در نمایشگاه دیجیتال فودکس ایران، شما به مزایایی دست می‌یابید که فراتر از مرزهای جغرافیایی می‌باشند. از دسترسی بی‌مانند به بازارهای بین‌المللی گرفته تا افزایش دید در موتورهای جستجو و ارتباطات کسب‌وکار، هر جزء از این نمایشگاه به گونه‌ای طراحی شده است که به شما کمک کند تا موقعیت خود را در صنعت تقویت ببخشید و به نتایج پایدار دست یابید.

میخواهید بدانید پروفایل شما چگونه در معرض دید قرار خواهد گرفت

پخش ویدیو

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با نمایشگاه دیجیتال غذا و نوشیدنی فودکس، ایمیل خود را وارد کنید تا پی دی اف مربوطه را برای شما ارسال کنیم.

فرم درخواست حضور در فروشگاه صنعت غذا و نوشیدنی

"*" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دریـــــافت کــاتالـــــوگ دیجیتال

فرم درخواست مشارکت در برنامه با متخصصان غذا ونوشیدنی

"*" indicates required fields

Max. file size: 128 MB.
در برند غذا و نوشیدنی
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دریـــــافت کــاتالـــــوگ دیجیتال