گزارش‌های تخصصی صنعت غذا و نوشیدنی ایران

فودکس ایران، برای فرهنگ غذایی بهتر

یک خاطره ما را ماندگار می کند

مسیر دیجیتالی ما

در دنیایی که بخش‌های زیادی از آن توسط تکنولوژی متحول شده است، باید پذیرفت که تبلیغات محیطی دیگرکافی نیست. دنیای جدید با تغییراتش، برای تبلیغات و دست‌یابی به فروش نیازمند حضور در فضا و جوامعی است که عموم مردم در آن حضور دارند.
باید بپذیریم علایق و عادت‌های مصرف‌کنندگان تغییر کرده است و ما به‌عنوان تولیدکننده باید خود را با تغییرات جدید وفق دهیم. علاوه‌بر این اشتیاق به کسب‌ آگاهی در همه اقشار مردم افزایش پیدا کرده است و اغلب افراد بزرگسال در جامعه قبل از خرید هر محصول در فضای دیجیتال به‌دنبال بهترین برندهای تولیدکننده، مقایسه قیمت‌ها، نظرات دیگران و حتی مقایسه محصولات با یکدیگر هستند.
درنتیجه، وارد نشدن به دنیای دیجیتال و دورماندن از این فضا می‌تواند فرصت رقابتی نوین و دست‌یابی به بازاری بکر را از شما بگیرد.
تیم دیجیتال مارکتینگ فودکس متشکل از افراد متخصص فعال در این حوزه برای پیدا کردن قله‌ها و هدف‌ها، شناخت راه و مسیر، انتخاب بهترین مسیر تا رسیدن به هدف و درنهایت برای طی کردن این مسیر تا رسیدن به هدف‌ها در دنیای دیجیتال در کنار شما خواهد بود.
برای آشنایی با خدمات دیجیتال مارکتینگ فودکس با ما در سفری چند دقیقه‌ای همراه شوید. سفری که در آن یک برند دیجیتال را از مبدا به مقصد خواهیم رساند.

در آسمان دیجیتالی تا رسیدن به اوج همراه ما باشید

. پــرواز تـــا اوج .

فضای دیجیتال همچون آسمانی بکر است که راه پرواز و اوج گرفتن در آن، چندان کار مشکلی نیست، اگر قوانین پرواز در دنیای دیجیتال و نقشه راه را بشناسیم پرواز تا اوج نه‌تنها امری ممکن بلکه سراسر لذت و هیجان خواهد بود.

تیم دیجیتال مارکتینگ فودکس با تدوین نقشه راه برند از اولین مراحل قبل از پرواز تا شروع پرواز و اوج‌گیری در کنار شما خواهند بود و همچون یک برج مراقبت تا رسیدن به هدف، همواره شما را رصد خواهند کرد و همراه شما خواهند بود.
برندهایی که در دنیای دیجیتال به‌دنبال هدفی هستند را می‌توان هواپیماهایی آماده برای پرواز درنظر گرفت.
 هر برند با توجه به مقصدی که انتخاب کرده است و شرایطی که دارد، نیازمند مراحل ویژه‌ای است تا در کوتاه‌ترین زمان و از طریق مطمئن‌ترین مسیر به سلامت به هدف خود برسد.
نقش تیم دیجیتال مارکتینگ فودکس در همراهی این پروژه‌ها از مبدا تا مقصد است. ما برای همراهی شما تا هدف، برای پروژه‌هایی که به تیم دیجیتال فودکس وارد می‌شوند، یک مسیر طراحی کرده‌ایم.

مسیری که در آن به عواملی از جمله رسیدن به هدف، هزینه‌های رسیدن به هدف، مراحل چکاپ و موارد ضروری قبل از پرواز، فکر کرده‌ایم و با درنظر گرفتن کلیات و جزئیات، مسیری بی‌عیب و نقص برای یک پرواز مطمئن و اوج‌گیری برند شما در فضای دیجیتال درنظر گرفته‌ایم.

ما چه کارهایی انجام می دهیم؟

طراحی و راه اندازی وب سایت

طراحی منحصر به فرد طراحی UIو UX اختصاصی سایت متناسب با برند و صنعت

ایمیل مارکتینگ

ارتباط مؤثر و مستمر با مشتریان و ارائه راهکارهای بازگشت مجدد مخاطبین

خدمات سئو و بهینه سازی سایت

استفاده از دانش، تکنیک‌ها و روش‌های اختصاصی جهت کسب رتبه بهتر

تجربه طراحی کاربری

افراد مختلف تعاریف متعددی برای خلاقیت ارائه نموده‌اند که البته اشتراک معنایی زیادی دارند.

اپلیکیشن مهندسی شده

افراد مختلف تعاریف متعددی برای خلاقیت ارائه نموده‌اند که البته اشتراک معنایی زیادی دارند.

هویت بصری و خلاقیت

افراد مختلف تعاریف متعددی برای خلاقیت ارائه نموده‌اند که البته اشتراک معنایی زیادی دارند.

درباره فودکس ایران

زمین بستری است که تاریخ بشریت از آن آغاز شد. زندگی و حیات از آن برخواست، در آن ریشه زد و ادامه پیدا کرد. انسان نیز نخستین بار خود را بر زمین یافت، حیاتش را وابسته به نیازهایی دید که باید راهی برای برآوردن‌شان پیدا می‌کرد. نیازی که در میان دستان انسان ابتدایی به دنبال شکار حیوانات و یافتن چشمه‌ای جوشان، به طبیعت رفت و از آن‌جا با وزش نسیمی به هوا برخواست، سرگردان شد، با همراهی دانه‌های کوچکی به دل زمین نشست. پا‌به‌پای آنها در دل خاک ریشه کرد، جوانه زد و سبز شد.

فرم درخواست حضور در فروشگاه صنعت غذا و نوشیدنی

"*" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دریـــــافت کــاتالـــــوگ دیجیتال

فرم درخواست مشارکت در برنامه با متخصصان غذا ونوشیدنی

"*" indicates required fields

Max. file size: 128 MB.
در برند غذا و نوشیدنی
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دریـــــافت کــاتالـــــوگ دیجیتال