درباره ما

زمین بستری است که تاریخ بشریت از آن آغاز شد.
زندگی و حیات از آن برخواست، در آن ریشه زد و ادامه پیدا کرد.
انسان نیز نخستین بار خود را بر زمین یافت، حیاتش را وابسته به نیازهایی دید که باید راهی برای برآوردن‌شان پیدا می‌کرد.
نیازی که در میان دستان انسان ابتدایی به دنبال شکار حیوانات و یافتن چشمه‌ای جوشان، به طبیعت رفت و از آن‌جا با وزش نسیمی به هوا برخواست، سرگردان شد، با همراهی دانه‌های کوچکی به دل زمین نشست.
پا‌به‌پای آنها در دل خاک ریشه کرد، جوانه زد و سبز شد.
سبز شدنی که زمین را دگرگون کرد و انقلابی بزرگ شکل داد؛ انسان کشاورزی آموخت!
و پس از آن، توسط انسان متمدن در زمین کاشته شد، درو شد، به اولین خانه‌ها رفت و مردم را بر سر یک سفره نشاند.
برای یک‌جا نشینانی که روستا و سپس شهرها را تشکیل دادند، کشاورزی کافی نبود. این‌بار نیاز بشر به سیر ماندن و بقا، اولین چرخ‌دنده‌ای را به‌کار انداخت که تبدیل به ماشینی بزرگ شد و دنیا را تغییر داد. انقلابی دیگر که بسیاری از ناممکن‌ها را ممکن ساخت.
انسان؛ برای سیر شدن کشاورز شد، برای برداشت بیشتر ابزار ساخت و برای تولید بیشتر صنعت‌گر شد.
درست همان‎جایی که احساس نیاز به آب‌وغذا صنعت را به زندگی انسان وارد کرد، فودکس متولد شد.
فودکس، مفهومی است که به بزرگ‌ترین نیاز بشر گره خورده است.
هرگز از آن جدا نبوده و نخواهد بود زیرا برای خدمت به این صنعت متولد شده است.
با ریشه‌هایی محکم در زمین تا رسیدن به آینده‌ای روشن برای صنعت‌گران و مصرف‌کنندگان قد خواهد کشید.

درباره تیم فودکس ایران

هدفِ ما تغذیه سالم و زندگی بهتر، اشتیاقِ ما رسیدن به جامعه ای سالم و فرهنگِ ما خدمات ماست.

تعهدی تزلزل ناپذیر نسبت به خدمات، کیفیت و ارزش ما را قادر می‌سازد تا از طریق نوآوری و خلاقیت، پیشرفت تکنولوژیکی و مهارت فردی، بر رضایت و خرسندی مشتری تمرکز کنیم؛ اتفاقی که ما را از دیگران متمایز می کند.
این تمایز به ما کمک می‌کند تا استانداردهای تازه‌‎ای در صنعت خدمات غذایی تعریف کنیم.
صنایع غذایی و نوشیدنی برای ما نه فقط یک صنعت، بلکه عشق و اشتیاقی وافر است.
گروه foodex iran اینجاست تا به شریکی قابل اعتماد در کسب و کار شما بدل شود.
اصول اخلاقیِ استوارِ ما در کار، ما را قادر می‌سازد سخت تلاش کنیم تا به مسیر خود در راستای ماموریت، چشم‌انداز و فرهنگی که برای خدمت‌رسانی به مشتریان خود به عنوان “اهداف” خود برگزیدیم، ادامه دهیم.

ماموریت ما در فودکس ایران

ما در فودکس ایران برای خود ماموریتی تعریف کرده‌ایم.
ماموریتی دو سویه که از یک سو در جهت تولید و ارائه محصولات و خدمات با کیفیت و متمایز به صنعتگران صنایع غذایی‌ونوشیدنی و صنایع وابسته تلاش می‌کند.
و از یک سو در جهت ارتقای دانش مصرف کننده نسبت به تغذیه سالم در تلاش است.
بزرگ‌ترین هدف ما در مجموعه فعالیت‌های فودکس بر این اساس است که با کمک یکدیگر بتوانیم به یک جامعه سالم و فرهنگ غذایی غنی دست پیدا کنیم.

چشم انداز ما در فودکس ایران

چشم انداز ما در آینده، پیشرو بودن در حوزه تجارت صنعت غذا و نوشیدنی کشور ایران در منطقه و جهان است. با تعهدی که در راستای خدمات، کیفیت و ارزش‌گذاری‌مان داریم، بایستی در این صنعت برای تعریف استاندارهایی معتبر پیشگام شویم و در عین حال حسن‌ نیت خود را به عنوان شریکی مطمئن و قابل اعتماد در تجارت، به مشتریان، مصرف کنندگان و همکاران به اثبات برسانیم؛ اتفاقی که منجر به رشدِ ما در دراز مدت و پیشرفت صنعت در منطقه خواهد شد.

ارزش های ما در فودکس ایران

این ماموریت‌ها و ارزش‌های ما هستند که رهنمون‌های لازم برای موفقیت در کسب‌وکار را برای ما به ارمغان می‌آورند. ما تعهدمان به ارائه خدمات و کیفیت را با خدمت‌رسانیِ توام با افتخار و تخصص به دیگران، ارج می‌نهیم. این در حالی است که به مسئولیت‌هایی که از جانب مشتریان بر دوش ما گذاشته شده افتخار می‌کنیم و با نهایت دقت و پشتکار به آن‌ها عمل می‌کنیم و به مصرف‌کنندگان خود باور داریم و آن‌ها را غایت هدف خود می‌دانیم.

فرهنگ ما در فودکس ایران

هدفِ ما در تیم فودکس ایران تغذیه سالم و زندگی بهتر است.
اشتیاقِ ما رسیدن به جامعه ای سالم و خدمات‌رسانی فرهنگِ ماست.
در گروه Foodex Iran همگی خود را متعهد و مسئول در برابر بالا بردن کیفیت زندگی روزانه مشتریان، مصرف کنندگان و جوامعی می‌دانند که در حال خدمت‌رسانی به آن‌ها هستند.
ما سخت تلاش می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که مشتریانِ ما مراقبت، توجه و ارزشی که سزاوار آن هستند را دریافت کنند؛ امری که ما با نهایت احترام و افتخار خود را وقف آن کرده ایم.
ما در فودکس ایران  به کاری که می‌کنیم باور داریم و به آن متعهد هستیم و آن را با احترام و افتخار به انجام می رسانیم!

کیفیت ما در فودکس ایران

در بازاری که میدان رقابتی تنگاتنگی دارد، کیفیت خدمات در صنعت یکی از مهم ترین فاکتورهای به دست آوردن برگ برنده‌ای ماندگار در رقابت و کسب اعتماد مشتری است. به همین جهت، کیفیتِ خدماتِ ما می‌تواند فرصتی فوق‌العاده را در اختیار صنعت غذا و نوشیدنی قرار دهد تا با استفاده از آن به ایجاد تفاوت در میان رقبا دست بزنند.

نوشتن دغدغه‌هایی که دارید چه کمکی خواهد کرد

فودکس را حلقه‌ی واسطی بین مصرف‌کننده و تولیدکننده بدانید. حلقه واسطی که دغدغه‌های مصرف‌کنندگان را به گوش تولیدکنندگان خواهد رساند و بالعکس.این صفحه پنجره‌ای برای انتقال دادن تمام دغدغه‌هایی است که به صنعت آب‌وغذا مربوط می‌شود.ما همواره پذیرای پیشنهادات، انتقادات و نظرات شما هستیم.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .