پلتفرم دیجیتال صنعت‌ غذا و نوشیدنی ایران

اشتغال در صنعت

بخش استخدام فودکس ایران ارائه‌دهنده فرصت‌های شغلی ملموس و متنوع در صنعت غذا و نوشیدنی است. ما متخصصان باانگیزه را به شرکت‌های پیشرو در این صنعت متصل می‌کنیم، تا آن‌ها بتوانند در محیط‌های کاری چالش‌برانگیز تجربه کسب کرده و توانمندی‌های خود را تقویت نمایند. فرصت‌های شغلی ما شامل موقعیت‌های فنی، مهندسی، بازاریابی و فروش می‌باشد که می‌تواند به پیشرفت حرفه‌ای شما کمک کند و در عین حال، به توسعه اقتصادی جامعه ما نیز کمک نماید. برای پیوستن به جامعه پیشگامان صنعت غذا و نوشیدنی و شروع مسیر حرفه‌ای خود، همین حالا فرم زیر را تکمیل کنید.

فودکس ایران
نمایش ویدیو درباره فودکس ایران

فرصت‌های شغلی متنوع

دسترسی به موقعیت‌های مختلف در صنعت غذا

ارتباط با شرکت‌های برتر

پیوند با بهترین‌های صنعت برای پیشرفت حرفه‌ای

محیط‌های چالشی

تجربه کار در شرایط پرچالش و محرک

رشد حرفه‌ای مستمر

امکان توسعه مهارت‌ها و تجربه‌های شغلی

برای ثبت اطلاعات خود در فودکس ایران فرم زیر را پر کنید.

"*" indicates required fields

*
جنسیت*
سابقه کار در صنعت غذا*
Max. file size: 128 MB.

نظرات

سوالات متداول

فرآیند بخش فرصت‌های شغلی فودکس ایران چطور است؟

ما شما را به کارشناسان منابع انسانی برندهای برتر در زنجیره تأمین و تولید صنعت غذا و نوشیدنی معرفی می‌کنیم. فرصت‌هایی مانند اشتغال در بخش‌های مهندسی، بازاریابی، فروش و بسیاری دیگر از زمینه‌های مرتبط در انتظار مشارکت شما هستند. لطفا فرم‌های فوق را با دقت پر کنید.

کافی است فرم موجود در این صفحه را با دقت تکمیل کنید. اطلاعات شما به طور مستقیم به مدیران منابع انسانی کسب‌وکارهای مرتبط ارسال شده و در صورت تطابق، با شما تماس گرفته خواهد شد.

ثبت‌نام در این لندینگ پیج کاملاً رایگان است و هدف ما تسهیل دسترسی به فرصت‌های شغلی برای متخصصان و کمک به کسب‌وکارها برای یافتن نیروهای متخصص است.

ما با کسب‌وکارهای معتبر و برتر که به دنبال استخدام نیروهای متخصص هستند همکاری می‌کنیم. اطلاعات شما به طور مستقیم به این شرکت‌ها ارسال می‌شود تا فرآیند استخدامی سریع‌تر و مؤثرتر باشد.

فودکس ایران به عنوان واسطه عمل می‌کند و اطلاعات متقاضیان کار را به کسب‌وکارهای مرتبط معرفی می‌کند. تمامی مراحل مصاحبه و استخدام به طور مستقیم توسط کسب‌وکارها انجام می‌شود و فودکس ایران در این فرآیندها دخالتی ندارد.

ما به دنبال ارتقای تولید و مصرف محصولات غذایی و نوشیدنی هستیم که با اصول پایداری هماهنگ باشد. این شامل ترویج کشاورزی پایدار، کاهش ضایعات غذایی، استفاده از منابع بهینه و ارائه راه‌حل‌های بازاریابی سبز است.

ما بر تشویق به کارگیری فناوری‌ها و روش‌های نوین در تولید و توزیع محصولات غذایی تاکید داریم. هدف ما این است که صنعت غذا و نوشیدنی ایران با تأکید بر بهینه‌سازی فرآیندهای کسب و کار در مسیر نوآوری و توسعه قرار گیرد.

ما می‌خواهیم ارتباطات تخصصی و همکاری‌های بین‌المللی را برای حل چالش‌های صنعت تقویت کنیم. این شامل ایجاد شبکه‌های همکاری بین شرکت‌ها، دانشگاه‌ها، سازمان‌های دولتی و توسعه‌ی همکاری‌های بین‌المللی با مشتریان و همتایان است.

ما به دنبال ارتقای تولید و گسترش هدفمند ارتباطات کسب و کارهایی هستیم، که با اصول پایداری هماهنگ باشد. این شامل ترویج کشاورزی پایدار، کاهش ضایعات غذایی، استفاده از منابع بهینه و ارائه راه‌حل‌های بازاریابی سبز است.

ما به دنبال افزایش دسترسی به اطلاعات تغذیه‌ای و ترویج رژیم‌های غذای سالم هستیم. هدف ما این است که مصرف‌کنندگان با اطلاعات کامل‌تری در مورد انتخاب‌های غذایی خود تصمیم‌گیری کنند.

فرم درخواست حضور در فروشگاه صنعت غذا و نوشیدنی

"*" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دریـــــافت کــاتالـــــوگ دیجیتال

فرم درخواست مشارکت در برنامه با متخصصان غذا ونوشیدنی

"*" indicates required fields

Max. file size: 128 MB.
در برند غذا و نوشیدنی
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دریـــــافت کــاتالـــــوگ دیجیتال