تماس با ما

همیشه برای شنیدن حرف‌های شما، شنوا هستیم.

ارسال پیام به ما

تیم فودکس دغدغه‌مند تمام آن‌چیزی‌ست که به تغذیه بشر مربوط است.شما تولیدکننده صنایع غذایی هستید؟ شما مصرف‌ کننده محصولات صنایع غذایی هستید؟تفاوتی ندارد، ما به شنیدن حرف‌های هر دو شما نیاز داریم.نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما نه‌تنها در راه فودکس بلکه می‌تواند در مسیر صنایع‌غذایی نیز تاثیرگذار باشد.

نوشتن دغدغه‌هایی که دارید چه کمکی خواهد کرد

فودکس را حلقه‌ی واسطی بین مصرف‌کننده و تولیدکننده بدانید. حلقه واسطی که دغدغه‌های مصرف‌کنندگان را به گوش تولیدکنندگان خواهد رساند و بالعکس.این صفحه پنجره‌ای برای انتقال دادن تمام دغدغه‌هایی است که به صنعت آب‌وغذا مربوط می‌شود.ما همواره پذیرای پیشنهادات، انتقادات و نظرات شما هستیم.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

آدرس ما

ایران – تهران
فاکس : (+98)02189774004
پست الکترونیکی:
info-[at]-foodexiran.com

اگر شما علاقه مند به فرصت های شغلی در فودکس ایران هستید، لطفا به ما ایمیل بزنید:
jobs-[at]-foodexiran.com

درباره فودکس ایران …

زمین بستری است که تاریخ بشریت از آن آغاز شد. زندگی و حیات از آن برخواست، در آن ریشه زد و ادامه پیدا کرد. انسان نیز نخستین بار خود را بر زمین یافت، حیاتش را وابسته به نیازهایی دید که باید راهی برای برآوردن‌شان پیدا می‌کرد. نیازی که در میان دستان انسان ابتدایی به دنبال شکار حیوانات و یافتن چشمه‌ای جوشان، به طبیعت رفت و از آن‌جا با وزش نسیمی به هوا برخواست، سرگردان شد، با همراهی دانه‌های کوچکی به دل زمین نشست. پا‌به‌پای آنها در دل خاک ریشه کرد، جوانه زد و سبز شد.