پلتفرم دیجیتال صنعت‌ غذا و نوشیدنی ایران

همراه با فعالان صنعت غذا و نوشیدنی ایران

تجربه‌نگاری متخصصان، جایی است که دانش و تجربه متخصصان صنعت غذا و نوشیدنی ایران با شوق ساختن فردایی روشن‌تر به اشتراک گذاشته می‌شود. ما اینجا هستیم تا با ارائه بینش‌ها و ایده‌های نوآورانه، مسیری برای تحول پایدار در این صنعت بیابیم. با تکیه بر ارزش‌های پایداری، نوآوری و همکاری، هر داستان و تجربه‌ای که به اشتراک می‌گذاریم، نه تنها میراثی از دانش و تجربه است بلکه چشم‌اندازی به آینده‌ای سبزتر و مسئولانه‌تر را نیز می‌گشاید. در این مسیر، متخصصان و علاقه‌مندان می‌توانند به رشد، یادگیری و اثرگذاری بر جامعه و مصرف‌کنندگان، رشد صنعت غذا و نوشیدنی ایران و محیط زیست بپردازند. بپیوندید به ما برای ساختن آینده‌ای روشن‌تر در صنعت غذا و نوشیدنی ایران.

فودکس ایران
نمایش ویدیو درباره فودکس ایران

شبکه‌سازی: کلید رشد در صنعت غذا و نوشیدنی

شبکه‌سازی نقش حیاتی در توسعه و رشد کسب‌وکارهای صنعت غذا و نوشیدنی ایفا می‌کند، بیش از هر زمان دیگری. با ایجاد ارتباطات مستحکم درون صنعت و اتصال به شبکه‌های بین‌المللی، ما امکان استفاده از تجربیات و نوآوری‌های جهانی را پیدا می‌کنیم. برقراری این ارتباطات تنها مسیر بهبود دید کسب‌وکارهای ما نیست، بلکه پلی به سوی ایجاد شراکت‌های معنادار و ارزشمند است که می‌تواند تأثیری دائمی بر صنعت غذا و نوشیدنی داشته باشد.

نوآوری پایدار

مشارکت در جهت رسیدن به راه‌کارهای سبز

رشد متقابل

تقویت تجارت، توسعه مشترک

دسترسی جهانی

گشودن دروازه‌های جهانی به سوی فرصت‌های نامحدود

شبکه‌سازی استراتژیک

بنا نهادن پیوندهای قدرتمند، کسب دستاوردهای برجسته

همراه با متخصصان صنعت غذای ایران

شرایط مشارکت در بخش تجربه‌نگاری فودکس ایران

تکمیل فرم و تکمیل فرآیند پرداخت

اطلاعات خود را با دقت وارد کرده وفرآیند پرداخت را تکمیل کنید

1

ارتباط با تیم فودکس ایران

ارتباط تیم فودکس با شما برای دریافت اطلاعات معتبر و اگاهی از چگونگی همکاری

2

اشتراک‌گذاری تجربیات

 انتشار محتوای فارسی و انگلیسی در بستر دیجیتال

3

خدمات و تعرفه‌ها (بهار ۱۴۰۳)

بسته پیشرو

به اشتراک‌گذاری تجربه‌های متخصصان صنعت + تصویر در بخش همراه با متخصصان فودکس ایران

قیمت: ۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان

بسته پیشگام

به اشتراک‌گذاری تجربه‌های پیشگامان صنعت + تصویر و ویدیو در بخش همراه با متخصصان فودکس ایران

قیمت: ۸,۸۰۰,۰۰۰ تومان

نظرات

سوالات متداول

آیا ویدیوها توسط تیم استدیویی فودکس ایران تولید می‌شود؟

ویدیوها توسط تیم مجرب فودکس ایران تولید و تدوین می‌شوند. شما فقط نیاز به ارائه اطلاعات و محتوای اولیه دارید و ما باقی مراحل را برای تضمین کیفیت بر اساس استاندارد‌های بین‌المللی تولید، تدوین و آماده‌ی انتشار قرار خواهد گرفت.

بله، محتوای شما در هر دو پکیج به دو زبان فارسی و انگلیسی منتشر خواهد شد و ویدیوها نیز دارای زیرنویس انگلیسی خواهند بود، که این امر دسترسی بین‌المللی و جذب مخاطبان بین‌المللی را تضمین می‌کند.

بله، محتوای شما در بخش فود اکسپرت به طور دائم باقی خواهد ماند. این یک فرصت عالی برای داشتن حضور مداوم و موثر در صنعت غذا و نوشیدنی است.

فودکس ایران با استفاده از استراتژی‌های ترویجی مختلف شامل کانال‌های اجتماعی متعدد مانند اینستاگرام، تلگرام، لینکدین، و توییتر به ترویج محتوای شما می‌پردازد. همچنین با توجه به بانک اطلاعاتی وسیع و فراگیر فودکس، دید وسیعی به محتوای شما بخشیده می‌شود.

ما به دنبال ارتقای تولید و مصرف محصولات غذایی و نوشیدنی هستیم که با اصول پایداری هماهنگ باشد. این شامل ترویج کشاورزی پایدار، کاهش ضایعات غذایی، استفاده از منابع بهینه و ارائه راه‌حل‌های بازاریابی سبز است.

ما بر تشویق به کارگیری فناوری‌ها و روش‌های نوین در تولید و توزیع محصولات غذایی تاکید داریم. هدف ما این است که صنعت غذا و نوشیدنی ایران با تأکید بر بهینه‌سازی فرآیندهای کسب و کار در مسیر نوآوری و توسعه قرار گیرد.

ما می‌خواهیم ارتباطات تخصصی و همکاری‌های بین‌المللی را برای حل چالش‌های صنعت تقویت کنیم. این شامل ایجاد شبکه‌های همکاری بین شرکت‌ها، دانشگاه‌ها، سازمان‌های دولتی و توسعه‌ی همکاری‌های بین‌المللی با مشتریان و همتایان است.

ما به دنبال ارتقای تولید و گسترش هدفمند ارتباطات کسب و کارهایی هستیم، که با اصول پایداری هماهنگ باشد. این شامل ترویج کشاورزی پایدار، کاهش ضایعات غذایی، استفاده از منابع بهینه و ارائه راه‌حل‌های بازاریابی سبز است.

ما به دنبال افزایش دسترسی به اطلاعات تغذیه‌ای و ترویج رژیم‌های غذای سالم هستیم. هدف ما این است که مصرف‌کنندگان با اطلاعات کامل‌تری در مورد انتخاب‌های غذایی خود تصمیم‌گیری کنند.

فرم درخواست حضور در فروشگاه صنعت غذا و نوشیدنی

"*" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دریـــــافت کــاتالـــــوگ دیجیتال

فرم درخواست مشارکت در برنامه با متخصصان غذا ونوشیدنی

"*" indicates required fields

Max. file size: 128 MB.
در برند غذا و نوشیدنی
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دریـــــافت کــاتالـــــوگ دیجیتال