گزارش ایده‌ی سلامت غذایی در ذهن ایرانیان

فودکس ایران، برای فرهنگ غذایی بهتر

فودکس ایران؛ برای فرهنگ غذایی بهتر

نمایشگاه دیجیتال صنایع غذایی ایران

برندهای پربازدید نمایشگاه دیجیتال صنایع غذایی فودکس ایران

آخرین اخبار

نمایشــــگاه دیجـــیتال صـــنایع غـذایی چیست؟

تکنولوژی همچون موجی پرخروش در زندگی روزمره مردم جاری شده است. موجی که زندگی‌ها را دستخوش تغییراتی بزرگ کرده است.در این میان که علایق، سلایق، سرگرمی‌ها و سبک زندگی انسان‌ها تغییر کرده، عموم مردم از روش‌هایی بر پایه تکنولوژی و دیجیتال شدن به‌خوبی استقبال می‌کنند .این‌روزها بدون درنظر گرفتن سن‌وسال بیشتر افراد علاقه‌مند به استفاده کردن از خدماتی هستند که هم‌گام با تکنولوژی ارتقا پیدا می‌کنند. در همین راستا همواره پس از هر تولیدی، مهم‌ترین عامل چگونگی عرضه و معرفی به مصرف‌کننده در موفقیت یا شکست یک کسب‌وکار تاثیرگذار بوده است. بنابراین استفاده از دست‌آورد‌های تکنولوژی و خلق نوآوری در کسب‌وکارهای سنتی، تا آینده‌ای نزدیک از انتخاب به یک اجبار برای بقای کسب‌وکارها تبدیل خواهد شد.

پخش ویدیو

برندهای حاضر نمایشگاه در صنایع مختلف غذا و نوشیدنی

جهت درخواست نمایندگی، تامین مواد اولیه و یا اشتغال به کار خود، می‌توانید نام شرکت موردنظر را جست‌وجو کنید و یا از لیست بالا روی لوگوی برند کلیک کنید. سپس در صفحه پروفایل آن برند، فرم مربوطه را تکمیل نمایید.

فرم‌های موجود در صفحه پروفایل هر برند چه کاربردی دراند؟

درخواست نمایندگی:

با هدف دریافت نمایندگی و فروش محصولات آن برند می‌باشد. پر کردن فرم «درخواست نمایندگی» برای مغازه‌دار‌ها، صاحبان فروشگاه‌های مواد غذایی و هایپرمارکت‌ها مناسب است.

درخواست تامین مواد اولیه:

با هدف تامین مواد اولیه آن شرکت مانند: زرماکارون، حلوای عقاب و چاکلز می‌باشد. پر کردن فرم «درخواست تامین مواد اولیه» برای صاحبان تولیدی‌ها و تامین‌کنندگان مواد اولیه، مناسب است.

درخواست اشتغال:

با هدف ارسال رزومه و استخدام در آن شرکت می‌باشد . پر کردن فرم «درخواست اشتغال» برای افرادی که به دنبال استخدام در شرکت‌های معتبر و محبوب غذایی هستند مناسب است.

نحوه پر کردن فرم‌ها چگونه است؟

نام شرکت را جست‌وجو و یا از لیست برندهای حاضر در نمایشگاه برند مدنظر را انتخاب کنید

1

در صفحه پروفایل برند، به دنبال قسمت فرم‌ها بگردید

2

بر اساس نیاز خود یکی از سه فرم موجود را پر و درخواست خود را ارسال نمایید

3

بازارگاه‌ دیجیتال صنعت غذا

منتظر حضور فعالانه‌ی شما هستیم

منتظر حضور فعالانه‌ی شما هستیم

منتظر حضور فعالانه‌ی شما هستیم

منتظر حضور فعالانه‌ی شما هستیم

چرا باید برندتان را در نمایشگاه دیجیتال فودکس ثبت کنید؟!

معرفی کامل برند و محصولات آن به ۳ زبان انگلیسی، فارسی و عربی

گسترش ارتباطات بین‌المللی برند در جهت صادرات و ورود به بازارهای جهانی

معرفی نمایندگی‌های برند در سراسر ایران و جهان

حضور نام و محصولات برند در نخستین نتایج جستجوهای گوگل

دریافت ایمیل‌های تخصصی و کاربردی در حوزه صنعت غذاونوشیدنی

دریافت فایل‌های تخصصی تحقیقات بازار مانند فرصت‌ها و تهدیدهای موجود در بازار و

امکان طراحی نظرسنجی از مصرف‌کننده درباره تصویر ذهنی مخاطب به محصولات

کاهش هزینه‌ و زمان بازاریابی

پروفایل برند من چگونه در معرض دید قرار خواهد گرفت؟

در نمایشگاه دیجیتالی فودکس، به هر برند یک پروفایل اختصاص خواهد یافت که از طریق آن می‌تواند هم‌زمان با میلیون‌ها مخاطب در ارتباط باشد. پروفایل‌هایی که علاوه بر معرفی محصولات درباره سرگذشت هر برند، سخنان مدیر عامل، مزیت‌های رقابتی و جزییات هر محصول، خدمات دیجیتال ارائه خواهند داد. با طراحی صفحاتی منحصر‌به‌فرد و به‌تحریر درآوردن تمام داستان برند شما، از زبان فودکس قصد داریم در خلق دنیایی دیجیتالی برای فعالان صنایع‌غذایی ایران و جهان گام برداریم.

پخش ویدیو

به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با نمایشگاه دیجیتال غذا و نوشیدنی فودکس، ایمیل خود را وارد کنید تا پی دی اف مربوطه را برای شما ارسال کنیم.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

گزارش‌ها

امسال 22مین جشنواره شیرینی و شکلات در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود و فودکس ایران علاوه بر حضور در این نمایشگاه (سالن 8 و 9) ویژه نامه‌ای درباره عملکرد این صنعت در سراسر جهان فراهم کرده تا بتوانیم نگاهی دقیق‌تر به این صنعت داشته باشیم.

در این پژوهش هدف آن است که نگرش و دانش ایرانیان نسبت به تغذیه سالم فهمیده و درک شود. این پژوهش کاوشی در ذهن ایرانیان است تا پندار و عملکرد آنان را در مفهوم تغذیه سالم درک کنیم و بتوانیم از این دانش کسب شده، در راه ارتقای کیفیت سلامت بهره‌برداری کنیم.

نگاهی به تغذیه‌ی ایرانیان در این پژوهش هدف آن است که سهم مواد غذایی عمده در سبد غذایی ایرانیان تعیین شود و مشخص شود که رژیم تغذیه‌ای ایرانیان بر اساس انواع متغیرهای جمعیت‌شناختی چگونه است. پس از این مرحله میزان هرکدام از این مواد غذایی در مقایسه با استانداردهای ملی و بین‌المللی و کشورهای مختلف […]

همراهان فودکس

عرفان سمساری
عرفان سمساریسرپرست بازاریابی آب‌های معدنی دماوند
Read More
من فکر می‌کنم فودکس ایران با توجه به هدف و ماموریتی که دنبال می‌کنه، می‌تونه تاثیر زیاد و تغییر بسیار عمیقی در صنعت غذا و نوشیدنی ایران در راستای بهبود فرهنگ غذایی برای تولید کننده و مصرف کننده ایجاد کنه و پل ارتباطی مفیدی برای این دو گروه باشد.
حسام یزدخواستی

حسام یزدخواستی
مدیر تبلیغات و بازاریابی دیجیتال پنیر کالین
Read More
به نظر من، فودکس رسانه دیجیتالی است که با شفافیت و کیفیت در اطلاع‌رسانی، انتشار مطالب مورد نیاز برای صنعت غذا و نوشیدنی و ارتقای دانش و فرهنگ غذایی، آینده خوبی برای خود ترسیم کرده و قرار است به فرهنگ غذایی بهتر کمک کند.

Previous
Next

سوالات متداول

استفاده از دست‌آورد‌های تکنولوژی و خلق نوآوری در کسب‌وکارهای سنتی، تا آینده‌ای نزدیک از انتخاب به یک اجبار برای بقای کسب‌وکارها تبدیل خواهد شد. پس چه ‌بهتر است که قبل از ناگزیر شدن، انتخاب کنیم که از تکنولوژی نهایت استفاده را در جهت پیش‌برد اهداف خود ببریم. پیشنهاد ما به صنعت‌گران فعال در حوزه‌ی صنایع‌غذایی پیوستن به نمایشگاه دیجیتالی فودکس ایران است. اکثر نمایشگاه‌های تجاری در سراسر دنیا با هدف بهتر و بیشتر دیده شدن شکل گرفتند. جایی که هر تولیدکننده بتواند بهترین چهره‌ی خودش را در کنار رقبا به نمایش بگذارد و مخاطب خود را با ارائه کیفیت، تفاوت‌ها و ارزش‌های خود متقاعد به خرید کند.

ثبت برند شرکت فقط از طریق سامانه ثبت برند اداره مالیکت معنوی بوده و نیاز نیست به جایی مراجعه کرد چون تمامی فرآیند به جز مراجعه نهایی، آنلاین می باشد.

هزینه ثبت برند با توجه به میزان کالاها و طبقات متفاوت می باشد، اما به طور میانگین هزینه ثبت برند در سال 1402 یک میلیون و دویست هزار تومان است.

مدت زمان اطمینان از ثبت برند حداقل 45 روز می باشد که شامل 15 روز بررسی اولیه برند در سامانه و 30 روز برای درج آگهی در روزنامه رسمی می باشد.

گواهی که پس از ثبت برند به صاحب آن داده می شود دارای ده سال اعتبار می باشد و پس از گذشت این مدت صاحب برند مجدد باید برند ثبت شده را تمدید کند که برای این تمدید 6 ماه فرصت خواهد داشت

فرم درخواست حضور در فروشگاه صنعت غذا و نوشیدنی

"*" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دریـــــافت کــاتالـــــوگ دیجیتال

فرم درخواست مشارکت در برنامه با متخصصان غذا ونوشیدنی

"*" indicates required fields

Max. file size: 64 MB.
در برند غذا و نوشیدنی
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دریـــــافت کــاتالـــــوگ دیجیتال