گزارش ایده‌ی سلامت غذایی در ذهن ایرانیان

فودکس ایران، برای فرهنگ غذایی بهتر

فودکس ایران؛ برای فرهنگ غذایی بهتر

فود اکسپرت رسانه‌ای برای ارتباط با هزاران متخصص غذا و نوشیدنی

توضیح کوتاه درباره فود اکسپرت یا تجربه متخصص که بگیم در فود اکسپرت هدف ما چی هستش و برای چی چنینی رسانه‌ای وجود داره در کل مخاطب و روشنش کنیم از اینکه اینجا میتونه دنبال چه چیزهایی باشه و چه چیز‌‌هایی به دست میاره.

دیدار با متخصصان

چرا فوداکسپرت را انتخاب کنیم؟

همراهی

محتوای ارزشمند و کاربردی

همکاری و هم‌افزایی

سوالات متداول

استفاده از دست‌آورد‌های تکنولوژی و خلق نوآوری در کسب‌وکارهای سنتی، تا آینده‌ای نزدیک از انتخاب به یک اجبار برای بقای کسب‌وکارها تبدیل خواهد شد. پس چه ‌بهتر است که قبل از ناگزیر شدن، انتخاب کنیم که از تکنولوژی نهایت استفاده را در جهت پیش‌برد اهداف خود ببریم. پیشنهاد ما به صنعت‌گران فعال در حوزه‌ی صنایع‌غذایی پیوستن به نمایشگاه دیجیتالی فودکس ایران است. اکثر نمایشگاه‌های تجاری در سراسر دنیا با هدف بهتر و بیشتر دیده شدن شکل گرفتند. جایی که هر تولیدکننده بتواند بهترین چهره‌ی خودش را در کنار رقبا به نمایش بگذارد و مخاطب خود را با ارائه کیفیت، تفاوت‌ها و ارزش‌های خود متقاعد به خرید کند.

ثبت برند شرکت فقط از طریق سامانه ثبت برند اداره مالیکت معنوی بوده و نیاز نیست به جایی مراجعه کرد چون تمامی فرآیند به جز مراجعه نهایی، آنلاین می باشد.

هزینه ثبت برند با توجه به میزان کالاها و طبقات متفاوت می باشد، اما به طور میانگین هزینه ثبت برند در سال 1402 یک میلیون و دویست هزار تومان است.

مدت زمان اطمینان از ثبت برند حداقل 45 روز می باشد که شامل 15 روز بررسی اولیه برند در سامانه و 30 روز برای درج آگهی در روزنامه رسمی می باشد.

گواهی که پس از ثبت برند به صاحب آن داده می شود دارای ده سال اعتبار می باشد و پس از گذشت این مدت صاحب برند مجدد باید برند ثبت شده را تمدید کند که برای این تمدید 6 ماه فرصت خواهد داشت

فرم درخواست حضور در فروشگاه صنعت غذا و نوشیدنی

"*" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دریـــــافت کــاتالـــــوگ دیجیتال

فرم درخواست مشارکت در برنامه با متخصصان غذا ونوشیدنی

"*" indicates required fields

Max. file size: 64 MB.
در برند غذا و نوشیدنی
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دریـــــافت کــاتالـــــوگ دیجیتال