پلتفرم دیجیتال صنعت‌ غذا و نوشیدنی ایران

نمایندگی و خرده فروش

به بخش نمایندگی و خرده‌فروشی فودکس ایران خوش آمدید! اینجا بستری است که از طریق آن نمایندگان و خرده‌فروشان (سوپرمارکت‌ها) می‌توانند به راحتی با کارشناسان بازاریابی، فروش و بازرگانی برندهای برتر صنعت غذا ارتباط برقرار کنند. با پر کردن فرم زیر، شما قدم در مسیری نوین برای تجارت خود می‌گذارید. این ارتباطات جدید فرصت‌های بی‌نظیری را برای رقابت موفق‌تر در بازار فراهم می‌آورد. همچنین ارتباطات گسترده به شما کمک می‌کند تا کسب‌وکارتان را توسعه دهید. با پیوستن به بزرگترین شبکه‌ی فعالان صنعت غذا و نوشیدنی ایران با ما در مسیر رشد و توسعه‌ی ملی و منطقه‌ای این صنعت همراه شوید.

فودکس ایران
نمایش ویدیو درباره فودکس ایران

ارتباطات وسیع

اتصال به شبکه‌های بزرگ، دسترسی آسان‌تر

رشد مشترک

همکاری‌های سودمند، تقویت کسب‌وکارها

مشارکت پایدار

پایداری و نوآوری، افزایش رقابت‌پذیری

بازارهای جهانی

گسترش دید در سطح بین‌المللی

برای ثبت درخواست خود فرم زیر را پر کنید.

"*" indicates required fields

*

شبکه های اجتماعی

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

"*" indicates required fields

*
ضمانت اجرایی*

شبکه های اجتماعی

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

نظرات

سوالات متداول

چه نوع برندهایی را می‌توانم نمایندگی بگیرم؟

فودکس ایران با طیف وسیعی از برندهای معتبر در صنعت غذا و نوشیدنی همکاری می‌کند. این برندها شامل تولیدکنندگان محصولات مختلف غذا و نوشیدنی می‌شوند که به شما امکان می‌دهد بهترین گزینه را مطابق با نیاز بازار و استراتژی کسب‌وکار خود انتخاب کنید.

برای ثبت نام کافی است فرم موجود در لندینگ پیج را تکمیل کنید. این فرم شامل اطلاعات پایه‌ای درباره کسب‌وکار شما است و هیچ هزینه‌ای برای تکمیل آن دریافت نمی‌شود. پس از تکمیل، تیم فودکس با شما تماس خواهد گرفت تا فرصت‌های موجود را بررسی کنند.

فودکس ایران درخواست شما را برای تصمیم‌گیری سریع‌تر به مخاطبان مربوطه انتقال خواهد داد و شما را در موقعیت رقابتی بهتری قرار می‌دهد.

ما به دنبال ارتقای تولید و مصرف محصولات غذایی و نوشیدنی هستیم که با اصول پایداری هماهنگ باشد. این شامل ترویج کشاورزی پایدار، کاهش ضایعات غذایی، استفاده از منابع بهینه و ارائه راه‌حل‌های بازاریابی سبز است.

ما بر تشویق به کارگیری فناوری‌ها و روش‌های نوین در تولید و توزیع محصولات غذایی تاکید داریم. هدف ما این است که صنعت غذا و نوشیدنی ایران با تأکید بر بهینه‌سازی فرآیندهای کسب و کار در مسیر نوآوری و توسعه قرار گیرد.

ما می‌خواهیم ارتباطات تخصصی و همکاری‌های بین‌المللی را برای حل چالش‌های صنعت تقویت کنیم. این شامل ایجاد شبکه‌های همکاری بین شرکت‌ها، دانشگاه‌ها، سازمان‌های دولتی و توسعه‌ی همکاری‌های بین‌المللی با مشتریان و همتایان است.

ما به دنبال ارتقای تولید و گسترش هدفمند ارتباطات کسب و کارهایی هستیم، که با اصول پایداری هماهنگ باشد. این شامل ترویج کشاورزی پایدار، کاهش ضایعات غذایی، استفاده از منابع بهینه و ارائه راه‌حل‌های بازاریابی سبز است.

ما به دنبال افزایش دسترسی به اطلاعات تغذیه‌ای و ترویج رژیم‌های غذای سالم هستیم. هدف ما این است که مصرف‌کنندگان با اطلاعات کامل‌تری در مورد انتخاب‌های غذایی خود تصمیم‌گیری کنند.

فرم درخواست حضور در فروشگاه صنعت غذا و نوشیدنی

"*" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دریـــــافت کــاتالـــــوگ دیجیتال

فرم درخواست مشارکت در برنامه با متخصصان غذا ونوشیدنی

"*" indicates required fields

Max. file size: 128 MB.
در برند غذا و نوشیدنی
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دریـــــافت کــاتالـــــوگ دیجیتال