پلتفرم دیجیتال صنعت‌ غذا و نوشیدنی ایران

برکت

نان برکت

9,212
0

طرفداران برند

50+

تعداد محصولات

4

موقعیت‌های شغلی

اطلاعات تماس

اخبار برند

تبلیغات

صنایع غذایی نان برکت ویونا، فعالیت خود را از خرداد سال ۱۳۹۱ در شهر تهران شروع کرده است. محصولات این شرکت شامل انواع نان و شیرینی صنعتی است. فروش محصولات این شرکت در ابتدا توسط مجموعه زنجیره‌ای شهروند آغاز شد. امروزه محصولات این شرکت، برای توزیع روزانه در فروشگاه‌های زنجیره‌ای، همانند فروشگاه‌های شهروند و انواع هایپرمارکت‌های بزرگ، توزیع می‌شود. استفاده از تجهیزات مدرن مطابق با تکنولوژی پیشرفته روز دنیا، این شرکت را در تولید محصولات خاص و منحصربه‌فرد، یاری می‌رساند. ماشین‌آلات این شرکت از شرکت ترکیه با برند اِنکومَک که یکی از بزرگ‌‌ترین شرکت‌های تولیدکنندۀ ماشین‌آلات تخصصی تولید نان و شیرینی است؛ تامین شده است.

 

اهداف و چشم‌انداز

شرکت ویونا سعی دارد، با توجه به تجارب بالایی که در زمینۀ تولید نان و شیرینی در سطح فروشگاه‌های بزرگ زنجیره‌ای به‌دست آورده است؛ به‌عنوان یک شریک تجاری با شرکت‌های دیگر وارد تعامل شود. به این روش در زمینه فعالیت خود و شرکت تعامل کننده، به فروش و سودآوری بیشتری دست یابد و هر دو شرکت طرف معامله از این سودآوری بهره ببرند. نان برکت ویونا برای رسیدن به این هدف، از استراتژی‌های زیر استفاده می‌کند:

  • تنوع محصولات
  • بالا بردن کیفیت
  • ایجاد جذابیت در محصولات و در نتیجه آن جذب مشتری بیشتر حتی در فروشگاه‌های بزرگ
  • ارتقای فروش به‌میزان 10 الی 15 درصد با توجه به میزان فروش موجود

 

محصولات

شرکت نان برکت ویونا در زمینۀ تولید انواع نان فانتزی، نان صنعتی، نان رژیمی، کیک و شیرینی فعالیت می‌کند. امروزه تعداد محصولات این شرکت به مدد کمک گرفتن از مدیریت صحیح، نیروی متخصص تولیدکننده و تجهیزات و تکنولوژی‌های روز دنیا، به 180 نوع متفاوت رسیده است. محصولات شرکت نان برکت ویونا شامل سه گروه زیر هستند:

انواع نان

نان‌های تولید شده در شرکت ویونا شامل انواع نان صنعتی است. تولید نان‌های فانتزی شامل نان باگت، نان تست، نان‌های شیرین، نان جو، انواع نان‌های رژیمی و …، در تخصص شرکت نان برکت ویونا است.

شرینی خشک

این شرکت در زمینۀ تولید و عرضه انواع شیرینی‌های سنتی ایرانی و غیرایرانی نیز فعالیت می‌کند. این محصولات شامل انواع شیرینی‌های لایه تخمیری و غیر تخمیری، انواع کیک‌های خشک، شیرینی‌های رژیمی خشک و کیک‌های قالبی هستند.

شیرینی تر

تولید انواع شیرینی تر نیز در حیطه کاری شرکت نان برکت ویونا قرار دارد. این شیرینی‌ها شامل انواع کیک‌های فیگور، دسر، موس و انواع شیرینی‌های تر معروف داخلی و خارجی است. پذیرش سفارش شیرینی تر به‌صورت اختصاصی انجام می‌شود و این محصول برای ارسال به فروشگاه‌ها تولید نمی‌شود.

 

برندها

شرکت نان برکت ویونا فعالیت تولیدی خود را با نام تجاری و برند اصلی نان برکت انجام می‌دهد و محصولات این شرکت نیز با برند نان برکت روانه بازار می‌شوند.

 

گواهینامه‌ها و افتخارات

شرکت نان برکت ویونا در راستای تامین سلامتی مشتریان و بالا بردن درجۀ کیفیت محصولات خود، در مسیر رشد و پیشرفت موفق به دریافت گواهینامه HACCP و دریافت مجوز پروانه‌ شروع فعالیت حرفه‌ای، شده است.

 

اطلاعات تماس

آدرس: تهران، شهرک قدس، کوچه هفدهم، بلوار شهید محمد مهدی فرحزادی، پلاک ۱۳۵، پلاک ۱۸ قدیم، طبقه همکف

تلفن: ۲۲۲۰۳۸۴۰-۰۲۱

شبکه‌های اجتماعی

اینستاگرام: https://www.instagram.com/barekat_viona

شرکت نان برکت ویونا در راستای تامین سلامتی مشتریان و بالا بردن درجۀ کیفیت محصولات خود، در مسیر رشد و پیشرفت موفق به دریافت گواهینامه HACCP و دریافت مجوز پروانه‌ شروع فعالیت حرفه‌ای، شده است.

 

دریــافـت کـــاتــالــوگ محصـــولات بـــــــرند

فرم درخواست حضور در فروشگاه صنعت غذا و نوشیدنی

"*" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دریـــــافت کــاتالـــــوگ دیجیتال

فرم درخواست مشارکت در برنامه با متخصصان غذا ونوشیدنی

"*" indicates required fields

Max. file size: 128 MB.
در برند غذا و نوشیدنی
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دریـــــافت کــاتالـــــوگ دیجیتال