پلتفرم دیجیتال صنعت‌ غذا و نوشیدنی ایران

6,862
1

طرفداران برند

50+

تعداد محصولات

4

موقعیت‌های شغلی

اطلاعات تماس

اخبار برند

تبلیغات

شرکت اکسدانه در سال ۱۳۵۶ تاسیس شده است. از مهم‌ترین محصولات این شرکت روغن نباتی است. اکسدانه یک شرکت سهامی خاص محسوب می‌شود. اکسدانه به‌عنوان شرکت عرضه کننده مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران، فعالیت خود را انجام می‌دهد. این شرکت زیر مجموعه وزارت کشاورزی است که در زمینه بازرگانی دولتی و سیاست‌گذاری‌های داخلی و خارجی فعالیت می‌کند. شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران وظایف زیر را برعهده دارد:

  • خرید تضمینی کالاهای اساسی تولید داخلی
  • واردات کالاهای اساسی
  • حفظ ذخیره استراتژیک کالاهای تخصصی

بر این اساس در شرکت اکسدانه تهیه انواع مواد اولیه تولید روغن‌های مختلف، نظارت بر فرآیند تولید روغن، تصفیه انواع روغن خوراکی و در نهایت توزیع عادلانه آن، از اهداف کلیدی محسوب می‌شود. مدیر عامل شرکت اکسدانه آقای مهندس اکبر سبقتی است.

اهداف و چشم‌انداز

شرکت اکسدانه با تأکید بر خرید تضمینی کالاهای اساسی تولید داخلی، به تقویت اقتصاد کشور و حمایت از تولیدکنندگان محلی متعهد است. با واردات کالاهای اساسی، شرکت به تأمین نیازهای بازار و تنوع محصولات می‌پردازد. همچنین، حفظ ذخیره استراتژیک کالاهای تخصصی، از اهداف اساسی این شرکت برای تضمین امنیت غذایی کشور محسوب می‌شود.

چشم‌انداز

چشم‌انداز این شرکت به توسعه پایدار در صنعت روغن نباتی با کیفیت بالا متمرکز است. اکسدانه از تکنولوژی‌های نوین در تولید و تصفیه روغن استفاده کرده و با ترکیب توانمندی‌های داخلی و تجارب جهانی، به عنوان یک پیشرو در ارایه روغن‌های با کیفیت و خدمات برتر به مصرف‌کنندگان شناخته می‌شود.

محصولات شرکت اکسدانه 

تولید انواع روغن نباتی، روغن حیوانی و تصفیه انواع روغن خوراکی، در این شرکت انجام می‌شود. شرکت اکسدانه در زمینه روغن‌کشی و تصفیه روغن فعالیت می‌کند. تصفیه روغن یک فرآیند تخصصی است؛ که توسط فرآیندهای متفاوت فیزیکی و شیمیایی انجام می‌شود. تصفیه روغن در مرحله فیزیکی شامل مراحلی چون جوانه زنی و از بین بردن اسیدهای چرب آزاد است که در فرآیند فسفرزدایی، توسط بخار انجام می‌شود. تصفیه شیمیایی نیز شامل از بین بردن اسیدهای چرب آزاد توسط اسید و جداسازی مواد مضر توسط دستگاه گریز از مرکز است. انواع دانه‌های روغنی شامل سویا، آفتابگردان و کلزا در این شرکت برای تولید روغن‌های گیاهی مورد استفاده قرار می‌گیرد. هم‌چنین انواع کنجاله کلزا و کنجاله سویا در این شرکت برای خوراک دام و طیور به‌صورت بسته‌بندی یا فله عرضه می‌شود. کنجاله کلزا در این شرکت به‌صورت پلت و پرک تهیه و عرضه می‌شود. دسته بندی محصولات شرکت اکسدانه شامل:

روغن نباتی

این دسته شامل روغن‌های سویا، آفتابگردان و کلزا است که از دانه‌های روغنی متنوع تولید می‌شوند. این روغن‌ها به دلیل ویژگی‌های متمایز و کاربردهای گوناگون در آشپزی و صنایع غذایی محبوبیت دارند.

روغن حیوانی

در این دسته، تولید روغن حیوانی صورت می‌گیرد که از منابع حیوانی به دست می‌آید. این روغن‌ها در صنایع مختلف، از جمله تولید خوراک دام و طیور، کاربرد دارند.

تصفیه روغن

شرکت اکسدانه با استفاده از فرآیندهای فیزیکی و شیمیایی، تصفیه روغن‌ها را انجام می‌دهد. این فرآیندها شامل جوانه زنی، فسفرزدایی و تصفیه شیمیایی است.

سایر محصولات

در این دسته، محصولات جانبی مانند کنجاله‌های کلزا و سویا برای خوراک دام و طیور تولید و عرضه می‌شوند. این محصولات به صورت بسته‌بندی یا فله در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند.

افتخارات و مدارک معتبر   

این شرکت دارای تائیدیه HACCP است. این تائیدیه بر مبنای دانش استفاده از ابزار و فنون شناخت خطرات موجود در فرآیند تولید و توزیع مواد غذایی، برنامه‌ریزی شده است. پیش‌بینی خطرات احتمالی و رفع مشکلات موجود، برای ایجاد اطمینان از سلامت نهایی محصول و به‌دنبال آن سلامت مصرف کننده از اهداف این تاییدیه است.

نمایندگی فروش اکسدانه   

فروش محصولات اکسدانه به‌صورت حضوری و اینترنتی انجام می‌شود. هم‌چنین شرکت‌هایی مانند بازرگانی کیمیا تجارت، اقدام به فروش مواد خاصی از این شرکت می‌کنند. محصولات اکسدانه به‌صورت دولتی در اختیار سایر شرکت‌ها قرار می‌گیرد.

دریافت نمایندگی و استخدام شرکت اکسدانه  

جهت دریافت نمایندگی یا دریافت اطلاعات مربوط به استخدام در شرکت اکسدانه، با شماره‌های دفتر مرکزی اکسدانه تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

راه ارتباطی شرکت اکسدانه 

آدرس کارخانه شرکت اکسدانه: تهران، منطقه ۲۱، محله شهرک استقلال، بزرگراه لشگری، جاده مخصوص کرج، کیلومتر ۹، خیابان عاشری، بلوار تعاون، کارخانه شمالی، پلاک ۱۳

شماره تماس دفتر کارخانه: ۳-۴۴۹۰۵۶۵۰-۰۲۱

شماره فکس کارخانه اکسدانه: ۴۴۹۰۵۶۵۳-۰۲۱

کد پستی کارخانه شرکت اکسدانه: ۱۳۸۹۷۳۵۱۱۱

آدرس دفتر مرکزی شرکت اکسدانه: تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، میدان شعاع، ابتدای خیابان گلریز، کوچه وفا، پلاک ۹

شماره تماس دفتر مرکزی: ۴-۴۴۴۳۳۶۹۱-۰۲۱

شماره فکس دفتر مرکزی: ۸۸۸۲۲۱۷۳-۰۲۱

آدرس پست الکترونیکی: [email protected]

این شرکت دارای تائیدیه HACCP است. این تائیدیه بر مبنای دانش استفاده از ابزار و فنون شناخت خطرات موجود در فرآیند تولید و توزیع مواد غذایی، برنامه‌ریزی شده است. پیش‌بینی خطرات احتمالی و رفع مشکلات موجود، برای ایجاد اطمینان از سلامت نهایی محصول و به‌دنبال آن سلامت مصرف کننده از اهداف این تاییدیه است.

دریــافـت کـــاتــالــوگ محصـــولات بـــــــرند

فرم درخواست حضور در فروشگاه صنعت غذا و نوشیدنی

"*" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دریـــــافت کــاتالـــــوگ دیجیتال

فرم درخواست مشارکت در برنامه با متخصصان غذا ونوشیدنی

"*" indicates required fields

Max. file size: 128 MB.
در برند غذا و نوشیدنی
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دریـــــافت کــاتالـــــوگ دیجیتال