پلتفرم دیجیتال صنعت‌ غذا و نوشیدنی ایران

غلات بان
8,413
2

طرفداران برند

50+

تعداد محصولات

4

موقعیت‌های شغلی

شرکت غلات بان در سال ۱۳۹۷ تأسیس شده است. این شرکت در راستای تولید و توزیع انواع روغن‌های خام، انواع نهاده‌های دامی، شامل انواع کنجاله و انواع غلات دامی فعالیت می‌کند. شرکت غلات بان با بهره گیری از افراد متخصص و تکنولوژی روز دنیا و با استفاده از ظرفیت‌های داخلی ایران اقدام به تولید انواع محصولات خود می‌نماید.

اهداف و چشم‌انداز

این شرکت اهدافی را به‌ مثابه تضمین کیفیت، توسعه زنجیره تامین، و ارایه محصولات با کیفیت بالا در بازارها دنبال می‌کند.

تضمین کیفیت و ایمنی در تولید و توزیع محصولات.

احداث سیلوهای مجهز با بهره‌وری بالا در بنادر شمالی و جنوبی کشور.

ارایه محصولات نوآورانه و با کیفیت به مشتریان.

چشم‌انداز:

تبدیل به پیشتازان صنعت غلات و روغن با ارایه محصولات نوآورانه و با کیفیت به بازارها.

محصولات غلات بان  

محصولات غلات بان شامل دو طبقه بندی مهم است. هر یک از طبقه بندی‌ها خود دارای انواع گوناگونی هستند. در ادامه محصولات غلات بان را معرفی می‌کنیم:

انواع روغن‌های خام غلات بان

انواع روغن های خام در غلات بان شامل انواع روغن‌های گیاهی و غیر گیاهی است. فرآیند خرید دانه‌های روغنی‌ از کشاورزان داخلی و شرکت‌های خارجی و ذخیره کردن آن در سیلو جهت استفاده به موقع و روغن کشی دانه‌ها، نیازمند مدیریتی در سطح عالی، در غلات بان است. هم‌چنین فرآیند تولید انواع روغن در غلات بان، زیر نظر متخصصان و توسط تکنوژی‌های برتر دنیا انجام می‌شود. انواع روغن‌های ارایه شده در این شرکت تولید و توزیع کننده عبارت هستند از:

  • روغن خام سویا
  • روغن خام آفتابگردان
  • روغن خام کلزا
  • روغن سویا صمغ گیری شده
  • روغن پالم RBD
  • روغن پالم اولئین RBD

انواع نهاده‌های دامی غلات بان

نهاده‌های دامی مواد غذایی گیاهی هستند؛ که برای به‌صورت خام یا فرآوری شده، برای مصرف دام و طیور مورد استفاده قرار می‌گیرد. نهاده‌های دامی در دو گروه زیر در غلات بان عرضه می‌شود:

انواع کنجاله غلات بان 

بعضی از نهاده‌های دامی از گیاهانی به دست می‌آید که دارای میزان روغن بالایی هستند. وقتی روغن موجود در این دانه‌ها بیرون آمد؛ آن‌چه باقی می‌ماند کنجاله نامیده می‌شود.بعد از گرفتن روغن موجود از کلزا و سویا، برای مصرف بهتر و آسان‌تر آن‌ها، توسط دام و طیور، آن‌ها را فرآوری می‌کنند. انواع کنجاله های غلات بان شامل موارد زیر است:

  • کنجاله کلزا
  • کنجاله سویا

دقت داشته باشید که کنجاله کلزا باید دارای عطر مطبوعی باشد و رنگ آن نیز قهوه‌ای روشن تا تیره باشد. کنجاله کلزای غلات بان به دو شکل پرک و پلیت عرضه می‌شود. در مقایسه کنجاله سویا و کلزا باید گفت که میزان فیبر کنجاله کلزا بیشتر از سویا است. از سوی دیگر میزان پروتئین کنجاله سویا بیشتر از کلزا است

غلات دامی 

غلات‌هایی که در غلات بان عرضه می شوند برای مصرف دام‌ها و طیور مورد استفاده قرار می‌گیرند. این مواد غذایی دارای کیفیت غذایی بسیار ایده‌آلی هستند. انواع غلات عرضه شده توسط غلات بان عبارت هستند از:

  • جو دامی
  • ذرت دامی

ارزش‌های سازمانی غلات بان

ارزش‌های سازمانی در غلات بان بر مبنای نوآوری و ارائه خدمات بهتر به مشتریان، پایه‌گذاری شده است. برای رسیدن به پیشرفت بیشتر و راحتی خیال مشتریان و کارکنان، شرکت غلات بان از طریق به‌کارگیری فن‎‌آوری‌های جدید و ایجاد نوآوری‌، توانسته است فرآیند تولید را به سطوح عالی برساند. همدلی، شفافیت و صداقت با مشتری در سرلوحه رفتار سازمانی کارکنان با مشتریان قرار دارد. هم‌چنین برای خرید مواد اولیه و توزیع آن اقدام به کارآفرینی در سطوح پیشرفته در شرکت غلات بان شده است. شرکت غلات بان شفافیت و اعتماد را در سرلوحه اهداف خود قرار داده است.

نمایندگی‌های غلات بان

تامین مواد اولیه باکیفیت، توسط شرکت غلات بان، با دقت و توجه زیادی صورت می‌گیرد. خرید انواع دانه‌های گیاهی و غلات، توسط این شرکت با استفاده از ظرفیت داخلی و خارجی صورت می‌گیرد. برای رسیدن به این هدف باید انواع مواد اولیه برای روغن کشی و تولید کنجاله یا انواع غلات برای تولید غذای دام و طیور، با کیفیت بالا در نقاط مختلف کشور شناسایی و خریداری شود. هم‌چنین برای پر کردن ظرفیت‌های خالی باقی مانده برای روغن کشی و تولید نهاده‌های دامی، ساخت انواع سیلو در بنادر شمالی و جنوبی کشور و تامین مواد اولیه‌ از کشورهای دیگر در روند کاری غلات بان قرار گرفته است. برای رسیدن به این اهداف برتر، نیازمند ارتباط با کشارزانی که دارای محصول عالی و دارای تجربه کاری مفید هستند احساس می‌شود.

شرکت بزرگ غلات بان در بسیاری از نقاط ایران دارای نمایندگی معتبر است. نمایندگان فروش ما در تهران، مشهد، مرکزی، بنادر جنوبی و شمالی و … مستقر هستند و می‌توانند در زمان خرید محصولات مرتبط با غلات بان همراه همیشگی‌تان باشد.

تأمین نیروی انسانی غلات بان

اشتغال‌زایی و استفاده از ظرفیت‌های داخلی، برای تامین نیروی انسانی مورد استفاده در شرکت، یکی از نیازهای شرکت غلات بان در دوره‌های زمانی گوناگون است. دفتر مرکزی غلات بان در تهران در راستای تامین نیروی انسانی مورد نیاز فعالیت خود را انجام می‌دهد. در این راستا نیز غلات بان، افرادی متخصص و کار بلد را به کمک گرفته‌ است؛ تا بتوانیم بهترین‌ها را از بین افراد متخصص به‌کار گیرند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه تامین نیروی انسانی، می‌توانید با شماره‌های غلات بان تماس بگیرید و از مشاوران متخصص غلات بان کمک بگیرید.

دریافت نمایندگی شرکت غلات بان 

برای دریافت نمایندگی شرکت غلات بان باید با شماره‌های غلات بان تماس بگیرد و مشاوره‌های لازم را دریافت نمایید. به این شیوه بعد از کسب توافق می‌توانید اقدام به تاسیس نمایندگی نمایید.

گواهینامه‌ها و افتخارات

برند غلات بان طی سال‌های فعالیت خود موفق به دریافت گواهینامه‌های زیر شده است.

استاندارد ایران: حفظ استانداردهای کیفیت و ایمنی محصولات.

سیب سلامت: رعایت اصول بهداشتی و تأمین سلامت محصولات.

استاندارد ISO 9001: تضمین کیفیت در فرآیندها و مدیریت سازمان.

استاندارد ISO 14001: رعایت مقررات محیط‌زیستی و توسعه پایدار.

راه‌های ارتباطی شرکت غلات بان

آدرس سایت: http://ghallatban.com

آدرس شرکت: تهران، میدان آرژانتین، خیابان نوزدهم، پلاک ۶

شماره تماس شرکت غلات بان: ۴۳۰۰۰۱۱۱-۰۲۱

فکس شرکت غلات بان: ۸۹۷۷۵۳۵۶-۰۲۱

ایمیل شرکت غلات بان: [email protected]

 

برند غلات بان طی سال‌های فعالیت خود موفق به دریافت گواهینامه‌های زیر شده است.

استاندارد ایران: حفظ استانداردهای کیفیت و ایمنی محصولات.

سیب سلامت: رعایت اصول بهداشتی و تأمین سلامت محصولات.

استاندارد ISO 9001: تضمین کیفیت در فرآیندها و مدیریت سازمان.

استاندارد ISO 14001: رعایت مقررات محیط‌زیستی و توسعه پایدار.

دریــافـت کـــاتــالــوگ محصـــولات بـــــــرند

فرم درخواست حضور در فروشگاه صنعت غذا و نوشیدنی

"*" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دریـــــافت کــاتالـــــوگ دیجیتال

فرم درخواست مشارکت در برنامه با متخصصان غذا ونوشیدنی

"*" indicates required fields

Max. file size: 128 MB.
در برند غذا و نوشیدنی
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دریـــــافت کــاتالـــــوگ دیجیتال