گزارش ایده‌ی سلامت غذایی در ذهن ایرانیان

فودکس ایران، برای فرهنگ غذایی بهتر

0

طرفداران برند

50+

تعداد محصولات

4

موقعیت‌های شغلی

دریــافـت کـــاتــالــوگ محصـــولات بـــــــرند

اطلاعات تماس

شبکه‌های اجتماعی

گزارش بشقاب سلامت ایران
نگاهی به تغذیه‌ی ایرانیان

اخبار برند

شرکت غلات بان در سال 1397 تاسیس شده است. این شرکت در راستای تولید و توزیع انواع روغن‌های خام، انواع نهاده‌های دامی، شامل انواع کنجاله و انواع غلات دامی فعالیت می‌کند. شرکت غلات بان با بهره گیری از افراد متخصص و تکنولوژی روز دنیا و با استفاده از ظرفیت‌های داخلی ایران اقدام به تولید انواع محصولات خود می‌نماید.

محصولات غلات بان  

محصولات غلات بان شامل دو طبقه بندی مهم است. هر یک از طبقه بندی‌ها خود دارای انواع گوناگونی هستند. در ادامه محصولات غلات بان را معرفی می‌کنیم:

انواع روغن های خام غلات بان

انواع روغن های خام در غلات بان شامل انواع روغن‌های گیاهی و غیر گیاهی است. فرآیند خرید دانه‌های روغنی‌ از کشاورزان داخلی و شرکت‌های خارجی و ذخیره کردن آن در سیلو جهت استفاده به موقع و روغن کشی دانه‌ها، نیازمند مدیریتی در سطح عالی، در غلات بان است. هم‌چنین فرآیند تولید انواع روغن در غلات بان، زیر نظر متخصصان و توسط تکنوژی‌های برتر دنیا انجام می‌شود. انواع روغن‌های ارایه شده در این شرکت تولید و توزیع کننده عبارت هستند از:

 • روغن خام سویا
 • روغن خام آفتابگردان
 • روغن خام کلزا
 • روغن سویا صمغ گیری شده
 • روغن پالم RBD
 • روغن پالم اولئین RBD

انواع نهاده های دامی غلات بان

نهاده‌های دامی مواد غذایی گیاهی هستند؛ که برای به‌صورت خام یا فرآوری شده، برای مصرف دام و طیور مورد استفاده قرار می‌گیرد. نهاده‌های دامی در دو گروه زیر در غلات بان عرضه می‌شود:

انواع کنجاله غلات بان 

بعضی از نهاده‌های دامی از گیاهانی به دست می‌آید که دارای میزان روغن بالایی هستند. وقتی روغن موجود در این دانه‌ها بیرون آمد؛ آن‌چه باقی می‌ماند کنجاله نامیده می‌شود.بعد از گرفتن روغن موجود از کلزا و سویا، برای مصرف بهتر و آسان‌تر آن‌ها، توسط دام و طیور، آن‌ها را فرآوری می‌کنند. انواع کنجاله های غلات بان شامل موارد زیر است:

 • کنجاله کلزا
 • کنجاله سویا

دقت داشته باشید که کنجاله کلزا باید دارای عطر مطبوعی باشد و رنگ آن نیز قهوه‌ای روشن تا تیره باشد. کنجاله کلزای غلات بان به دو شکل پرک و پلیت عرضه می‌شود. در مقایسه کنجاله سویا و کلزا باید گفت که میزان فیبر کنجاله کلزا بیشتر از سویا است. از سوی دیگر میزان پروتئین کنجاله سویا بیشتر از کلزا است

غلات دامی 

غلات‌هایی که در غلات بان عرضه می شوند برای مصرف دام‌ها و طیور مورد استفاده قرار می‌گیرند. این مواد غذایی دارای کیفیت غذایی بسیار ایده‌آلی هستند. انواع غلات عرضه شده توسط غلات بان عبارت هستند از:

 • جو دامی
 • ذرت دامی

ارزش های سازمانی غلات بان

ارزش‌های سازمانی در غلات بان بر مبنای نوآوری و ارائه خدمات بهتر به مشتریان، پایه‌گذاری شده است. برای رسیدن به پیشرفت بیشتر و راحتی خیال مشتریان و کارکنان، شرکت غلات بان از طریق به‌کارگیری فن‎‌آوری‌های جدید و ایجاد نوآوری‌، توانسته است فرآیند تولید را به سطوح عالی برساند. همدلی، شفافیت و صداقت با مشتری در سرلوحه رفتار سازمانی کارکنان با مشتریان قرار دارد. هم‌چنین برای خرید مواد اولیه و توزیع آن اقدام به کارآفرینی در سطوح پیشرفته در شرکت غلات بان شده است. شرکت غلات بان شفافیت و اعتماد را در سرلوحه اهداف خود قرار داده است.

نمایندگی های غلات بان

تامین مواد اولیه باکیفیت، توسط شرکت غلات بان، با دقت و توجه زیادی صورت می‌گیرد. خرید انواع دانه‌های گیاهی و غلات، توسط این شرکت با استفاده از ظرفیت داخلی و خارجی صورت می‌گیرد. برای رسیدن به این هدف باید انواع مواد اولیه برای روغن کشی و تولید کنجاله یا انواع غلات برای تولید غذای دام و طیور، با کیفیت بالا در نقاط مختلف کشور شناسایی و خریداری شود. هم‌چنین برای پر کردن ظرفیت‌های خالی باقی مانده برای روغن کشی و تولید نهاده‌های دامی، ساخت انواع سیلو در بنادر شمالی و جنوبی کشور و تامین مواد اولیه‌ از کشورهای دیگر در روند کاری غلات بان قرار گرفته است. برای رسیدن به این اهداف برتر، نیازمند ارتباط با کشارزانی که دارای محصول عالی و دارای تجربه کاری مفید هستند احساس می‌شود.

تامین نیروی انسانی غلات بان

اشتغال‌زایی و استفاده از ظرفیت‌های داخلی، برای تامین نیروی انسانی مورد استفاده در شرکت، یکی از نیازهای شرکت غلات بان در دوره‌های زمانی گوناگون است. دفتر مرکزی غلات بان در تهران در راستای تامین نیروی انسانی مورد نیاز فعالیت خود را انجام می‌دهد. در این راستا نیز غلات بان، افرادی متخصص و کار بلد را به کمک گرفته‌ است؛ تا بتوانیم بهترین‌ها را از بین افراد متخصص به‌کار گیرند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه تامین نیروی انسانی، می‌توانید با شماره‌های غلات بان تماس بگیرید و از مشاوران متخصص غلات بان کمک بگیرید.

نمایندگی های غلات بان 

شرکت بزرگ غلات بان در بسیاری از نقاط ایران دارای نمایندگی معتبر است. نمایندگان فروش ما در تهران، مشهد، مرکزی، بنادر جنوبی و شمالی و … مستقر هستند و می‌توانند در زمان خرید محصولات مرتبط با غلات بان همراه همیشگی‌تان باشد.

دریافت نمایندگی شرکت غلات بان 

برای دریافت نمایندگی شرکت غلات بان باید با شماره‌های غلات بان تماس بگیرد و مشاوره‌های لازم را دریافت نمایید. به این شیوه بعد از کسب توافق می‌توانید اقدام به تاسیس نمایندگی نمایید.

راه‌های ارتباطی شرکت غلات بان

راه‌های ارتباطی کمک می‌کند؛ تا شرکت تولید کننده کالا یا عرضه کننده خدمات، بتواند ارتباط موثری را برقرار نماید. راه‌های ارتباطی مهم در غلات بان عبارت هستند از:

 • آدرس سایت: http://ghallatban.com
 • آدرس شرکت: تهران، میدان آرژانتین، خیابان نوزدهم، پلاک6
 • شماره تماس شرکت غلات بان: 02143000111
 • فکس شرکت غلات بان: 02189775356
 • ایمیل شرکت غلات بان: [email protected]

کلام آخر 

این مقاله از فودکس با هدف معرفی شرکت غلات بان و محصولات آن تحریر شده است. در این مقاله ضمن معرفی خدمات و محصولات غلات بان، زمینه‌های همکاری با این شرکت نیز معرفی شدند. بیان اهداف و ارزش‌های شرکت غلات بان کمک می‌کند تا با اعتماد بیشتری در مسیر تهیه نهاده‌های دامی و روغن‌های تولید شده توسط این شرکت اقدام نمایید.

برای دریافت نمایندگی، تامین مواد اولیه برند، و یا اشتغال به کار در برندهای حاضر در نمایشگاه، از لیست بالا، روی لوگوی برند محبوب خود کلیک کرده و در صفحه‌ی آن برند، فرم مربوطه را پر کنید.

"*" indicates required fields

آدرس*
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

درخواست تامین مواد اولیه: با هدف تامین مواد اولیه آن شرکت مانند: مثال1، مثال2 و مثال3 می‌باشد. پر کردن فرم «درخواست تامین مواد اولیه» برای صاحبان تولیدی‌ها و تامین‌کنندگان مواد اولیه، مناسب است.

"*" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

برای درخواست نمایندگی، تامین مواد اولیه، و یا اشتغال به کار در شرکت برند محبوب خود، از لیست بالا، روی لوگوی برند کلیک کنید. سپس در صفحه‌ی پروفایل آن برند، فرم مربوطه را تکمیل نمایید.

"*" indicates required fields

شهر محل سکونت **
فایل ها را به اینجا بکشید
Max. file size: 128 MB.
  این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

  فرم درخواست حضور در فروشگاه صنعت غذا و نوشیدنی

  "*" indicates required fields

  این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

  دریـــــافت کــاتالـــــوگ دیجیتال

  فرم درخواست مشارکت در برنامه با متخصصان غذا ونوشیدنی

  "*" indicates required fields

  Max. file size: 128 MB.
  در برند غذا و نوشیدنی
  این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

  دریـــــافت کــاتالـــــوگ دیجیتال