پلتفرم دیجیتال صنعت‌ غذا و نوشیدنی ایران

Harvest B؛ اولین بازار صادراتی پروتئین گیاهی

3 دقیقه
Harvest B؛ اولین بازار صادراتی پروتئین گیاهی

Harvest B طیف وسیعی از محصولات را توسعه داده است که ظاهر و طعم قطعات گوشت کامل را دارد و در عین حال نیاز به مواد افزودنی و زنجیره تامین سرد را از بین می‌برد. در فودکس‌ایران با ما باشید تا با جزییات این فناوری جدید بیشتر آشنا شوید.

Dunninghams ،Harvest Bقرارداد توزیع NZ را امضا می‌کند.

تولیدکننده پروتئین گیاهی استرالیایی Harvest B قرارداد توزیع با نسل چهارم خانواده، تجارت توزیع مواد غذایی؛ Dunninghams، امضا کرده است.

این قرارداد به این معنی است که نیوزلند اولین بازار صادراتی پروتئین گیاهی Harvest B است که با استفاده از ترکیبی اختصاصی از پروتئین‌های گیاهی و فناوری اکستروژن توسعه داده است.

پروتئین های گیاهی Harvest B، برای ذخیره‌سازی در محیط طراحی شده‌اند و نیازی به زنجیره تامین سرد ندارند. بنابراین حمل‌و‌نقل، ذخیره و استفاده از آن در کاربردهای مختلف آسان است. این فرایند چندین مزیت از جمله کاهش انتشار زنجیره تامین، کاهش اتلاف، افزایش عمر مفید و افزایش پایداری را به همراه دارد.

بر خلاف سایر محصولات گوشتی گیاهی، Harvest B طیف وسیعی از محصولات را توسعه داده است که ظاهر و طعم آن کانلا شبیه گوشت کامل است، در عین حال نیاز به مواد افزودنی و زنجیره تامین سرد ندارد.

این شرکت اعلام کرده است که اسیدآمینه‌های موجود در این گوشت گیاهی، کاملا قابل مقایسه با پروتئین‌های حیوانی است، با بافت و طعمی  شبیه به لذیذترین گوشت‌هایی که در پخت‌وپز روزانه مصرف می‌شوند.

Dunninghams که کالاهای خشک قصابی‌ها را تامین می‌کند، به دنبال محصولی بود که نیاز مشتریان خود را به جایگزین‌های گوشت برای بازار وگان و گیاهخواران برآورده کند.

بر اساس گزارش Euromonitor، چهل و دو درصد از مشتریان جهانی برخی از محصولات حیوانی را محدود می‌کنند و تعداد بیشتری از افراد، کل وعده‌های غذایی را با پروتئین‌های گیاهی جایگزین می‌کنند یا به دنبال محتوای پروتئین بالاتر از منابع گیاهی هستند.

Harvest B پروتئین گیاهی

اسکات رینولدز، مدیرعامل دانینگهامز می‌گوید: “در طول تاریخ 100 ساله فعالیت ما، دانینگهامز همیشه به دنبال رهبری بازار با ارائه مواد اولیه و محصولات غذایی با کیفیت بالا و نوآورانه به نیوزلند بوده است. ما بر این باوریم که محصولات Harvest B یک گزینه غذایی سالم، مقرون به صرفه و با طعم عالی را به بازار ما ارائه می دهد، در حالی محصول گیاهی کم‌چرب و تازه را نیز به خرده‌فروشان ارائه می‌دهد.

در حالی که تمرکز Harvest B، به‌عنوان عمده‌فروشی در صنایع غذایی است، این مشارکت از این نظر منحصر به فرد است که محصول برند Harvest B، برای مصرف‌کنندگان در هنگام خرید از قصابی هم در دسترس است.

مجموعه نیوزلند، دارای بسته‌های یک کیلوگرمی نوارهای بدون مرغ، تکه‌های بدون مرغ، تکه‌های بدون مرغ، تکه‌های بدون گوشت، تکه‌های بدون بره و قطعات بدون گوشت خوک و همچنین راه‌حل‌های انبوه برای رستوران‌ها و شرکت‌های خدمات غذایی است.

کریستی ریوردان، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Harvest B، می‌گوید: “همکاری با چنین سازمان بسیار معتبری مانند Dunninghams، برای خدمت به نیوزلند برای Harvest B کاملا منطقی بود. Dunninghams درک عمیقی از بازار نیوزلند و مصرف کنندگان دارد. آنها مانند ما، تعهد به پایداری و مسئولیت زیست محیطی را هدف اصلی خود می‌دانند.”

رینولدز می‌گوید: “ما از شراکت با Harvest B برای آوردن محصولات نوآورانه و پایدار آنها به نیوزلند بسیار هیجان زده هستیم. پروتئین‌های گیاهی Harvest B برای این بازار، ایده‌آل و مناسب هستند، مصرف‌کنندگان تا به حال انتخاب محدودی در جستجوی گزینه‌های غذایی سالم‌تر و پایدارتر برای کاهش مصرف پروتئین حیوانی خود داشتند.

ریوردان می‌گوید: ” Harvest B چندین نوع پروتئین گیاهی را گرد هم آورده است و به ما امکان می‌دهد تغذیه سالم‌تر و تجربه بهتری از خوردن داشته باشیم. رستوران‌ها و تولیدکنندگان موادغذایی می‌توانند آیتم‌های منوی سنتی مورد علاقه مشتریان خود را با پروتئین‌های گیاهی ما تکرار کنند. واکنش اولیه به محصول ما در بازار نیوزلند بسیار مثبت بوده است، به‌طوری که ما در تلاش برای افزایش سطح انبار با شریک خود Dunninghams هستیم.”

اشتراگ گذاری مطلب

تبلیغات

با اشتراک در خبرنامه فودکس، همیشه در جریان جدیدترین اخبار و ترندهای تغذیه و سلامتی قرار بگیرید.

درباره ما

پلتفرم دیجیتال فودکس ایران با نوآوری، گسترش همکاری‌های بین‌المللی و افزایش آگاهی مصرف‌کنندگان به همکاری‌های بخش‌های مختلف صنعت غذا و نوشیدنی ایران سرعت و سهولت می‌بخشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯

فرم درخواست حضور در فروشگاه صنعت غذا و نوشیدنی

"*" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دریـــــافت کــاتالـــــوگ دیجیتال

فرم درخواست مشارکت در برنامه با متخصصان غذا ونوشیدنی

"*" indicates required fields

Max. file size: 128 MB.
در برند غذا و نوشیدنی
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دریـــــافت کــاتالـــــوگ دیجیتال