اطلاعات تماس

شبکه های اجتماعی

گروه تولیدی عالیس، سال‌ها پیش با هدف تولید فرآورده‌های لبنی پاستوریزه، در زمینی به وسعت ۱۰ هکتار واقع در شهرک صنعتی چناران آغازبه‌کار کرد.

عالیس با پیاده‌سازی سیستم‌های مدیریت کیفیت، ارتقای سطح کیفی و سلامت محصولات تولیدی، پیشگیری از آلودگی‌های زیست‌محیطی و افزایش سطح سلامت مصرف‌کنندگان را سرلوحه کار خود قرار داد.

شرکت «چشمه نوشان خراسان» که از شرکت‌های وابسته به عالیس است، محصولات خود اعم از انواع نوشابه‌های گازدار، دوغ‎های گازدار و بدون‌گاز، آب معدنی، آب آشامیدنی و آبمیوه‌های گازدار را با تکیه بر دانش فنی و تکنولوژی روز اروپا تهیه می‌کند و در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‎دهد.

شرکت «نیک رز چناران»، از دیگر شرکت‌های زیرمجموعه عالیس، ۱۲ طعم متفاوت ماءالشعیر را برای هر نوع ذائقه‌ای تولید می‌کند.

عالیس با تاسیس شرکت «بهار رز چناران» اقدام به تولید انواع مختلفی از لبنیات و نوشیدنی‌ها از جمله ماست میوه‌ای، شیر میوه‌ها، انواع آب میوه‌ها، شیرهای طعم‌دار، شیر ساده و دوغ(اسپیتیک) کرده است.

شرکت «توسن پخش ستاره کیش» یکی از شرکت‌های پخش کشور و زیرمجموعه عالیس است که تمامی محصولات تولیدی کارخانجات زیرمجموعه با برندهای عالیس، ویت‌بار، ایکس‌ری و سرچین را از طریق 12 شعبه خود و 120 نماینده در کشور توزیع می‌کند.

اهداف و چشم‌انداز برند

هلدینگ عالیس یکی از تولیدکنندگان و صادرکنندگان انواع نوشیدنی در کشور است که تمام سعی خود را طی این سال‌ها بر آن داشته تا بتواند با بهره‌گیری از بهترین و باکیفیت‌ترین مواد اولیه و تکنولوژی روز دنیا محصولی را ارائه دهد که برای صادرات به تمام دنیا مناسب باشد.

تازه‌ترین اخبار برند

هلدینگ عالیس در کنار تولید محصولات باکیفیت، نگاهی جدی به حفظ محیط ‌زیست و بالا بردن سطح سلامت مصرف‌کنندگان محصولاتش دارد و توانسته است سهم قابل توجهی از بازار کشورهای منطقه در حوزه نوشیدنی را به خود اختصاص دهد.

   نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.