پلتفرم دیجیتال صنعت‌ غذا و نوشیدنی ایران

معرفی بازسازی گسترده برند اسکار مایر

2 دقیقه
معرفی بازسازی گسترده برند اسکار مایر

اسکار مایر، شرکت تولیدی آمریکایی گوشت و سردخانه متعلق به شرکت غذایی آمریکایی کرافت هاینز، قرار است یک بازسازی اساسی در برند تجاری خود ایجاد کند که بر وحدت، نشاط و سرگرمی‌های انتزاعی تأکید دارد. با مجله فودکس همراه باشید.

این بازسازی شامل لوگو، بسته‌بندی و دارایی‌های اسکار مایر مانند ناوگان وسایل نقلیه موتوری می‌شود.

در حال حاضر ناوگان وسایل نقلیه موتوری اسکار مایر شبیه هات داگ روی نان است که برای تبلیغ محصولات اسکار مایر در ایالات متحده استفاده می‌شود.

کمپینی به نام “Keep It Oscar” اولین تلاش اصلی این برند با همکاری آژانس خلاق رکورد (AOR) است که از طریق تبلیغات سعی در استفاده از فضای پاپ آرت و جاانداختن این تغییرات دارد.

با مروری بر چند کمپین‌ موفق 2021، درک بهتری از چگونگی کسب موفقیت در بازار رقبا از طریق مارکتینگ درست و اصولی می‌شوید.

اسکار مایر در حال پیاده‌سازی استراتژی رسانه‌ای خود با کمک گیف‌ها و تبلیغات تلویزیونی 5 ثانیه‌ای در مرحله اول است. فروشنده‌های غذاهای بسته‌بندی شده هم معمولا به جذب مشتری برای بازارها و برندهایی اقدام می‌کنند که سعی در مدرن‎سازی چهره خود دارند.

اسکار مایر در تلاش است تا از طریق پلتفرم”Keep it Oscar”، حس انسجام و مدرنیته قوی‌تری را در برند خود ایجاد کند. این تغییرات اساسی قصد دارند جنبه‌های مختلف دارایی‌های برچسب کرافت هینز را به‌هم پیوند دهند؛ از جمله بسته‌بندی‌هایی که به‌طور برجسته‌ای با نشان “never square” و شمایل‎نگاری ناوگان وسایل نقلیه موتوری (Wienermobile) مشخص شده است.

رویکرد آینده‌نگرانه‎تری در استراتژی رسانه‌ای ” Keep it Oscar” منعکس شده است. اسکار مایر در حال استفاده از قالب‎های تلفن همراه مانند گیف به همراه تبلیغات ویدیویی آنلاین تلویزیونی و کوتاه‌مدت است. ایده‌پردازی، بیشتر بر روی روایت یک داستان سنتی همراه با شور و نشاط و دستمایه‌های طنز متمرکز است. در یکی از تبلیغات اسکار مایر با عنوان “چشم‌های لیزر” که در نسخه‌های 5 و 15 ثانیه‌ای اجرا می‌شود، یک کودک نوپا را نشان می‌دهد که با استفاده از نیروی ابرقدرت، یک سوسیس اسکار مایر را در حالی‌که در هوا معلق است، سرخ می‌کند.

ریچل فردریک، مدیر خلاق در جوهانس، معتقد است: “محتوای جدید گوشت از تبلیغات تجاری سنتی بدون روایت و توضیح فاصله می‌گیرد و بیننده را با تمام قسمت‌های طنز مورد علاقه خود درگیر می‌کند.”

کرافت هینز در تلاش است تا اهداف میراث خود را احیا کند و فروش پایین ناشی از همه‌گیری بیماری را افزایش دهد. در جریان همه‌گیری ویروس کرونا، بسیاری از مصرف‌کنندگان – از جمله گروه‌های جوان – به خرید برندهای غذایی بسته‌بندی شده روی آوردند در حالی‌که قبلاً از آن اجتناب می‌کردند. در پی بهبود اوضاع اقتصادی، نام تجاری نوآورانه‌تر می‌تواند به حفظ برچسب‌هایی مانند اسکار مایر در ذهن مخاطب، کمک کند.

بی علاقگی مصرف‌کنندگان نسبت به پیشنهادهایی مانند اسکار مایر، یک مشکل اساسی برای کرافت هاینز است. این شرکت دو سال پیش، ارزش برندهای کرافت و اسکار مایر خود را 15.4 میلیارد دلار اعلام کرد.

سیر تحولی تبلیغات غذایی برای کودکان در امریکا شاید برایتان جالب باشد. پیشنهاد ما خواندن مقاله‌ای با همین عنوان است.

به گفته‌ی سایت اینسایدر، کرافت هاینز قصد دارد طی چند سال آینده با ساده‌سازی فعالیت‌های خود از جمله ایجاد 6 سیستم عامل برای مدیریت محصولات خود و حذف یک‌پنجم محصولات خود، حدود 2 میلیارد دلار در هزینه‌ها صرفه‌جویی کند.

اشتراگ گذاری مطلب

تبلیغات

با اشتراک در خبرنامه فودکس، همیشه در جریان جدیدترین اخبار و ترندهای تغذیه و سلامتی قرار بگیرید.

درباره ما

پلتفرم دیجیتال فودکس ایران با نوآوری، گسترش همکاری‌های بین‌المللی و افزایش آگاهی مصرف‌کنندگان به همکاری‌های بخش‌های مختلف صنعت غذا و نوشیدنی ایران سرعت و سهولت می‌بخشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯

فرم درخواست حضور در فروشگاه صنعت غذا و نوشیدنی

"*" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دریـــــافت کــاتالـــــوگ دیجیتال

فرم درخواست مشارکت در برنامه با متخصصان غذا ونوشیدنی

"*" indicates required fields

Max. file size: 128 MB.
در برند غذا و نوشیدنی
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دریـــــافت کــاتالـــــوگ دیجیتال