پلتفرم دیجیتال صنعت‌ غذا و نوشیدنی ایران

نوآوری با طعم شور و شیرین؛ ترکیب کراکر و بیسکوییت!

2 دقیقه
ترکیب کراکر و بیسکوییت

بیسکوییت اورئو و کراکر ریتز با تصمیم به همکاری و ارائه محصولی ترکیبی، نوعی ساندویچ بیسکوییتی جدید، با طعمی متفاوت ارائه می‌دهند که تاکنون کسی مشابه آن را ندیده است. این محصول در تعداد بسیار محدودی تولید شده و تنها به‌صورت آنلاین در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

با این گزارش از مجله فودکس، به نقل از وبسایت Foodandwine.com، با ما همراه باشید.

این جمله که “دو قطب مخالف یکدیگر را جذب می‌کنند”، در فیزیک درست است، اما همیشه در روابط صدق نمی‌کند! گاهی دو مخالف دلیل خوبی برای تنفر از یکدیگر دارند، اما بعضی اوقات نیز مخالفان به سمت یکدیگر جذب می‌شوند؛ در اینصورت باید منتظر ماند و دید چه عاقبتی در انتظار ایشان است!

اینطور به نظر می‌رسد که همکاری جدید میان دو برند بزرگ، دقیقا چنین باشد؛ ترکیبی پر سروصدا که برانگیختن کنجکاوی هدف اصلی آن است. ترکیب کراکر ریتز (Ritz) و کوکی‌های اورئو (Oreo) به صورت ساندویچ، ایده‌ای جالب و متفاوت به‌نظر می‌رسد.

اورئو در سال 1912 و ریتز در سال 1934 راه‌اندازی شدند؛ اما با این حال، موندلیز (Mondelez International) که یک شرکت صنایع غذایی چندملیتی در آمریکا و مالک چند برند غذایی مشهور است، دراین باره می‌گوید: هیبرید Ritz X Oreo، اولین همکاری این دو برند عظیم است.

از جنبه ظاهری و دیدگاه بصری، این ترکیب جالب و خوشمزه به نظر می‌رسد؛ کوکی‌های اورئو و کراکر‌های ریتز هر دو گرد بوده و قطر و ضخامتی مشابه دارند. اما این بحث در مورد ترکیب مزه‌ی این دو محصول، کمی متفاوت و چالش‌برانگیز است. طبق گفته‌ی خودشان، کوکی‌های اورئو مورد استفاده در این ترکیب، طعمی “شیرین شور” دارد و شامل ویفر شکلاتی، پوشانده شده با کرم معمولی ‌‌Oreoاست! و اما ریتز، با الهام از ساندویچ های بادام‌زمینی ریتز، یک کراکر را برداشته و آن را با لایه کرمی با طعم کره بادام‌زمینی پوشانده است  و در آخر این نیمه‌ها، به یکدیگر چسبیده و اسنک ساندویچی متفاوتی خلق می‌شود.

اما این محصولی ترکیبی را می‌توان کوکی در نظر گرفت؟ یا یک میان‌‌وعده؟ جالب است! البته برداشت این نیست که این محصول موفق نخواهد شد، اما خود این دو برند نیز هنوز این را کامل نمی‌دانند!

الکسیس یاپ، مدیر ارشد برند ریتز، اظهار داشت: “در طی چندین سال گذشته، ما در پی یافتن فرصت همکاری و ایجاد تجربیاتی نوآورانه و افزودن هیجان به کراکر نمادین و کره‌ای ریتز بودیم. و در مقابل فرصت همکاری با دوستان خود در اورئو نتوانستیم مقاومت کنیم و حاصل آن محصول ترکیبی از کراکر شور و بیسکوییت شکلاتی خواهد بود، که روی‌هم رفته بسیار لذیذ است و طرفداران‌مان نمی‌خواهند آن را از دست بدهند.”

سیدنی کرانزمن، مدیر ارشد برند اورئو، نیز احساساتی مشابه را اظهار داشت و گفت: “ما در اورئو مدام در حال بررسی روش‌های جدید و خلاق برای به وجدآوردن هواداران خود هستیم؛ از ارائه تعدادی محدود از محصولات با طعم‌های نوآورانه گرفته تا همکاری‌های غیر منتظره!” سیدنی در ادامه بیان کرد:” این محصول Ritz X Oreo، اولین همکاری ما با دوست خود، ریتز است. ما مشتاقانه منتظریم تا نظرات طرفداران خود را درباره این ترکیب کلاسیک شکلات و کره بادام زمینی بدانیم.”

البته گفته می‌شود که اگر خودتان نیز بیسکوییت اورئو را از وسط نصف کرده و آن را با نیمی از ساندویچ کره بادام زمینی ریتز، ترکیب کنید، احتمالا می‌توانید محصولی مشابه آن را در خانه داشته باشید. حتی این کار نیز برای مالک این دو برند، ارزش دارد و سودآور است؛ چراکه به آن کمک می‌کند تا دو برابر معمول از کوکی‌های اورئو و کراکر ریتز بفروشد.

اشتراگ گذاری مطلب

تبلیغات

با اشتراک در خبرنامه فودکس، همیشه در جریان جدیدترین اخبار و ترندهای تغذیه و سلامتی قرار بگیرید.

درباره ما

پلتفرم دیجیتال فودکس ایران با نوآوری، گسترش همکاری‌های بین‌المللی و افزایش آگاهی مصرف‌کنندگان به همکاری‌های بخش‌های مختلف صنعت غذا و نوشیدنی ایران سرعت و سهولت می‌بخشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯

فرم درخواست حضور در فروشگاه صنعت غذا و نوشیدنی

"*" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دریـــــافت کــاتالـــــوگ دیجیتال

فرم درخواست مشارکت در برنامه با متخصصان غذا ونوشیدنی

"*" indicates required fields

Max. file size: 128 MB.
در برند غذا و نوشیدنی
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دریـــــافت کــاتالـــــوگ دیجیتال