روزانه

دسته : لبنیات از سال 1272

اطلاعات تماس

شبکه های اجتماعی

شرکت سحر با نام تجاری روزانه، فعالیت خود را در سال 1387 آغاز کرده است. این مجموعه در زمینی به وسعت 20 هکتار در نزدیکی شهر قزوین مشغول به کار است.
این مجموعه طی دو دهه فعالیت و کار در جهت تامین مواد لبنی موردنیاز خانواده‌های ایرانی، اکنون توانسته است سهم بسیار زیادی از بازار روز را از آن خود کند.
در حال حاضر، روزانه خارج ‌از مرز‌های ایران نیز محصولات خود را عرضه می‌کند.
برند روزانه با تاکید بر سلامتی محصولات تولیدی خود، از تکنولوژی بسته‌بندی روز دنیا ( تکنولوژی تتراپک) استفاده می‌کند. از مزایای این نوع بسته‌بندی می‌توان به حفظ سلامت محصولات تا 6 ماه اشاره کرد.

تصفیه‌خانه آب گروه کارخانجات روزانه، یکی از مجهزترین تصفیه‌خانه‌های به‌روز در صنعت لبنی است که آب حاصل از پروسه‌ی تولید را به آبی قابل‌مصرف در کشاورزی و آبیاری فضای سبز تبدیل می‌کند.

محصولات روزانه

در حال حاضر روزانه در خط تولید خود انواع شیر و انواع پنیر را به بازار عرضه می‌کند.

اهداف و چشم‌انداز روزانه

رسالت برند روزانه، توسعه جایگاه خود به عنوان مجموعه‌ای پیشرو در صنعت لبنیات است. این برند قصد دارد تولیدکننده باکیفیت‌ترین، کامل‌ترین و پرخاصیت‌ترین سبد محصولات سلامت‌بخش، برای تمامی اقشار جامعه از کودکی تا کهنسالی باشد.

تازه‌ترین اخبار روزانه

جدیدترین خبر درباره روزانه، مربوط به حضور آزاده صمدی بازیگر در تیزر تبلیغاتی روزانه است. این تیزر با رویکرد معرفی تمایز و تفاوت محصولات روزانه در بسته‌بندی محصولات تولید شده است.
استفاده کردن از کارکتر کارتونی روزانه در کنار خانم صمدی، ابتکاری بود که بازخوردهایی نیز به همراه داشت.

هیچ مطلبی برای نمایش وجود ندارد.

  • اولین تولیدکننده پنیرفتای پاکتی
  • اولین تولیدکننده شیرهای طعم‌دار
  • تامین‌کننده شیر برای شرکت نستله ایران

هیچ مطلبی برای نمایش وجود ندارد.

   نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.