پلتفرم دیجیتال صنعت‌ غذا و نوشیدنی ایران

لوگو مهرام

مهرام

85,540
25

طرفداران برند

50+

تعداد محصولات

4

موقعیت‌های شغلی

برند مهرام برای اولین‌بار در سال ۱۳۴۹ کار خودش را با تولید سس مایونز در ایران شروع کرد و توانست فرهنگ استفاده از انواع سس، چاشنی و افزودنی را در داخل کشور گسترش دهد. صاحب کارخانه مهرام «شاهرخ ظهیری» بود و در واقع توسط ایشان تأسیس شد. گروه تولیدی مهرام در حال حاضر توسط هیئت‌مدیره‌ای اداره می‌شود. مدیرعامل شرکت مهرام د رحال حاضر برعهدۀ «پیروز ملک‌زاده» است.

در ادامه نوآوری‌های عرصه تولید صنایع غذایی نیمه آماده، انواع سس، چاشنی و افزودنی غذا در دهه ۵۰، کارآفرینان متعددی وارد رقابت شدند و کارخانه‌هایی را با تکیه بر آخرین تکنولوژی روز دنیا تأسیس کردند. هدف این کارآفرینان ایجاد تحول و انقلاب در صنعت غذایی ایران و ارائه بهترین کیفیت بر اساس ذائقه و سلیقه ایرانیان بود. یکی از این شرکت‌های موفق که هنوز هم به کارش ادامه می‌دهد و از موفق‌ترین برندهای تولید سس، افزودنی و چاشنی در ایران است، کارخانه مهرام است که در سال ۱۳۴۹ و به‌عنوان یکی از اولین تولیدکنندگان سس مایونز در کشور کارش را شروع کرد.

برند مهرام اگرچه کارش را با تولید سس شروع کرد و اکثر مردم این شرکت را با نام شرکت سس مهرام می‌شناسند، اما به مرور توانست تولید بیشتری داشته و در کنار سس مایونز، تولید انواع سس کچاپ، انواع ترشی و سایر چاشنی‌ها را شروع کند. در حال حاضر هم برند مهرام یکی از محبوب‌ترین برندهای ایرانی و یکی از ۱۰۰ برند برتر در کشور است که با تولید محصولات متنوع همه سلیقه‌ها و عادات غذایی؛ از گیاهخواران گرفته تا افرادی که به گلوتن حساسیت دارند را پوشش داده و برای هر سبک زندگی محصول اختصاصی دارد.

کارخانه برند مهرام که در سال ۱۳۷۵ به یک شرکت سهامی عام تبدیل شد، در حال حاضر در شهر صنعتی البرز استان قزوین است و ۱۱هزار مترمربع مساحت دارد. کارخانه‌های دیگری هم مانند لیموندیس، مهبان، سنوس و آفرین به‌گل از زیرمجموعه‌های برند مهرام هستند.

چشم‌انداز آینده برند مهرام

مهرام به‌عنوان یکی از ۱۰۰برند برتر ایرانی، در حال حاضر به بسیاری از کشورهای جهان صادرات محصول دارد، اما چشم‌انداز خودش را نوآوری در تولید می‌داند. این شرکت همواره بر اساس ذائقۀ همۀ مردم تولید محصولات مهرام را توسعه می‌دهد و به گفته رییس این مجموعه «به حداقل‌ها رضایت ندهد».

بر همین اساس هم بود که مهرام به‌عنوان اولین برند ایرانی تولید سس مایونز بدون تخم‌مرغ برای وگان‌ها و تولید سس کم‌چرب برای ورزشکاران حرفه‌ای را شروع کرد تا به شعارش یعنی توجه به همه ذائقه‌ها عمل کند. استفاده از آخرین یافته‌های علمی برای تولید محصولات باکیفیت‌تر و شناخت فرهنگ غذایی جهان برای نوآوری‌های بیشتر از دیگر چشم‌اندازهای برند محبوب مهرام است.

محصولات مهرام

محصولات مهرام انواع مختلفی دارد که در ادامه برای شما لیست شده است:

 • رب گوجه‌فرنگی
 • خیارشور
 • سرکه سیب
 • انواع مربا و عسل برای مصرف صبحانه و میان‌وعده
 • انواع دیپ برای میان‌وعده
 • انواع ترشی و شور برای همراهی غذا
 • انواع افشره‌ها مانند آبغوره و آبلیمو
 • زیتون ساده با هسته و بدون هسته
 • روغن زیتون مخصوص سالاد و مخصوص سرخ‌کردن
 • کنسروهای آماده و نیمه آماده

 

جوایز و افتخارات گروه تولیدی مهرام

مهرام یکی از طلایه‌داران تولید انواع سس، چاشنی و افزودنی در ایران و یکی از ۱۰۰برند برتر کشور است که موفق شده بارهاوبارها به‌عنوان واحد برتر در استاندارد شناخته شود و بتواند تندیس زرین سازمان ملی استاندارد کشور را دریافت کند. واحد نمونه تولیدی در استان و تندیس نقره کیفیت از دیگر افتخارات مجموعه مهرام است.

راه‌های ارتباطی با شرکت مهرام

آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان مطهری، شماره ۳۳۳ ساختمان مهرام

تلفن: ۱۶۶۴ | ۸۷۷۰۰۰۷۸ -۲۱

تلفن انتقادات و پیشنهادات: ۸۸۷۰۱۰۰۳ -۲۱

شرکت پخش پرنیان: ۹-۸۶۱۹۰۷۹۳ -۲۱

واحد فروش رستوران ها: ۸۸۷۱۸۷۵۳ -۲۱

شبکه‌های اجتماعی شرکت مهرام

پینترست: https://www.pinterest.com/mahramco

اینستاگرام: https://www.instagram.com/mahram.company

فیس بوک: https://www.facebook.com/mahram.company

یوتیوب: https://www.youtube.com/@mahramcompany3510

وب‌سایت: https://mahramco.com

 • مهرام یکی از طلایه‌داران تولید انواع سس، چاشنی و افزودنی در ایران و یکی از ۱۰۰برند برتر کشور است که موفق شده بارهاوبارها به‌عنوان واحد برتر در استاندارد شناخته شود و بتواند تندیس زرین سازمان ملی استاندارد کشور را دریافت کند.
 • افتخار کسب واحد نمونه تولیدی در استان از دیگر افتخارات مهرام است.
 • دریافت تندیس نقره کیفیت توسط گروه تولیدی مهرام را نیز می‌توان از جوایز نفیس دریافتی توسط این برند به شمار آورد.

دریــافـت کـــاتــالــوگ محصـــولات بـــــــرند

فرم درخواست حضور در فروشگاه صنعت غذا و نوشیدنی

"*" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دریـــــافت کــاتالـــــوگ دیجیتال

فرم درخواست مشارکت در برنامه با متخصصان غذا ونوشیدنی

"*" indicates required fields

Max. file size: 128 MB.
در برند غذا و نوشیدنی
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دریـــــافت کــاتالـــــوگ دیجیتال