پلتفرم دیجیتال صنعت‌ غذا و نوشیدنی ایران

نمایشگاه مواد غذایی دبی گالفود (Gulfood)

4 دقیقه
نمایشگاه غذای خلیج فارس (Gulfood)

نمایشگاه صنایع غذایی دبی خلیج فارس یا گالفود، هر ساله در کشور امارات متحده عربی و شهر دبی برگزار می‌شود. غرفه‌داران این نمایشگاه بیش از ۴۸۰۰ شرکت در حوزه صنایع غذایی و هتل‌داری هستند. هر ساله بیش از ۸۵ هزار نفر از این نمایشگاه مواد غذایی دبی بازدید می‌کنند و جدیدترین نوآوری‌ها و محصولات نمایش داده می‌شود. این نمایشگاه فرصتی است تا با تازه‌های صنعت مواد غذایی آشنا شوید.

معرفی نمایشگاه غذای خیلج فارس یا گالفود (Gulfood)

معرفی نمایشگاه غذای خیلج فارس یا گالفود (Gulfood)

شاید نام گالفود را شنیده باشید و این صوال برایتان به‌وجود آمده باشد که gulfood چیست؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که نمایشگاه مواد غذایی دبی که با نام نمایشگاه غذای خلیج فارس یا گالفود (Gulfood) شناخته می‌شود، یکی از مهم‌ترین نمایشگاه‌های بین‌المللی در حوزه صنایع غذایی است که بزرگترین رویداد صنعت غذایی منطقه خاورمیانه محسوب می‌شود. در این نمایشگاه بیش از ۱۲۵ کشور شرکت داشته و در هر دوره بیش از ۱۰۰ هزار محصول و نوآوری جدید، معرفی و عرضه می‌شود.

بیش از ۲۵ سال از تاسیس نمایشگاه مواد غذایی دبی یا گالفود برای اولین بار می‌گذرد و دوره بعدی آن در فوریه ۲۰۲۴ خواهد بود. نمایشگاه گالفود ۲۰۲۴ در مقایسه با سال‌های قبل، ۳۰ درصد رشد داشته و بیش از ۱۵۰۰ غرفه جدید در آن شرکت کرده‌اند. در این نمایشگاه شرکت‌های مختلفی حضور داشته و فرصتی مناسب برای همکاری‌های بین‌المللی و گسترش صادرات است.

محصولات نمایشگاه گالفود

محصولات ارائه شده در این نمایشگاه در ۴ دسته نوشیدنی و تجهیزات نوشیدنی، خوراکی و مواد غذایی، خدمات غذایی و مهمان‌داری و رستوران و کافه تقسیم می‌شود. در جدول زیر به معرفی محصولات نمایشگاه Gulfood پرداخته‌ایم.

نوشیدنی و تجهیزات نوشیدنیقهوه، چای، تقویت‌کننده‌ها، نوشیدنی‌های انرژی‌زا، دمنوش‌های گیاهی، پودر نوشیدنی آماده، آب‌میوه‌ها، آب معدنی، نوشیدنی‌های گازدار، نوشیدنی‌های لبنیاتی
خوراکی و مواد غذاییچاشنی‌ها، میوه‌ها، حبوبات و غلات، گوشت و مرغ، سبزیجات، غذاهای آماده، محصولات ویژه کودکان، غذاهای قومی، بسته‌های کادویی، محصولات حلال، محصولات سلامت، محصولات ارگانیک، محصولات خاص رژیمی
خدمات غذایی و مهمانداریتجهیزات اتاق خواب و حمام، تجهیزات نظافت و نگهداری (لباسشویی، خانه‌داری و غیره)، تجهیزات آشپزخانه (دستگاه‌های برقی، ظروف، ترازو، گاز) سیستم‌های گلیکون، سازنده‌های یخ، دستگاه‌های گرم‌کننده، خنک‌کننده‌های اتاق، تجهیزات کارکنان، پوشاک محافظتی، لباس‌های فرم
رستوران و کافهتجهیزات بوفه، دستگاه‌های قهوه، مبلمان و اثاثیه، سیستم‌های کامپیوتری، خدمات مالی، کارد و چ نگال، ظروف کریستال، ظروف سفالی، لوازم سفره، ظروف سفره

بازدیدکنندگان نمایشگاه Gulfood دبی

بازدیدکنندگان نمایشگاه صنایع غذایی دبی (گالفود) را مردم عادی و فعالان حوزه صنایع غذایی تشکیل می‌دهند. مردم برای بازدید از نمایشگاه و چشیدن طعم‌های جدید به آن مراجعه می‌کنند. اما فعالان صنعت مواد غذایی، به نمایشگاه صنایع غذایی دبی به چشم فرصتی برای پیشرفت، گسترش دامنه فعالیت‌ها و آشنایی با شرکای جدید می‌نگرند. در هر صورت نمایشگاه Gulfood رویدادی بزرگ در حوزه صنایع غذایی است.

مزایای غرفه داشتن در نمایشگاه صنایع مواد غذایی دبی

غرفه‌های نمایشگاه مواد غذایی دبی

نمایشگاه صنایع غذایی دبی خلیج فارس برای فعالان صنعت مواد غذایی، بستری امن و مهم برای برقراری معاملات بزرگ و گسترش صادرات است. شرکت‌های مختلف در این نمایشگاه می‌توانند با بزرگترین خریداران آشنا شده و قراردادهای بزرگ داشته باشند. همچنین این نمایشگاه موقعیتی مناسب است تا با شرکای جدید آشنا شده و همکاری را آغاز کنند.

از جمله مزایای غرفه داشتن در نمایشگاه Gulfood می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دیده شدن یک برند تجاری و ماندگار کردن آن
  • انجام تبلیغات تجاری یک شرکت با عنوان هدایا تبلیغاتی، کاتالوگ و غیره
  • نمایش محصولات، خلاقیت‌ها و دستاوردها در عرصه بین‌المللی
  • عقد قرارداد و اعطای نمایندگی فعال
  • برخورداری از خدمات VIP در پذیرایی از مهمانان
  • محیط امن برای تبادلات تجاری و کسب موفقیت‌های بزرگتر
  • گسترش صادرات در حوزه خاورمیانه و عرصه بین‌الملل

تاریخ نمایشگاه صنایع غذایی گالفود دبی

تاریخ برگزاری نمایشگاه مواد غذایی دبی Gulfood اوایل سال ۲۰۲۴ میلادی و اواخر ۱۴۰۲ شمسی است.

  • تاریخ شروع نمایشگاه: ۱۹ فوریه (۳۰ بهمن ۱۴۰۲)
  • تاریخ پایان نمایشگاه: ۲۳ فوریه (۴ اسفند ۱۴۰۲)

نمایشگاه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۷ عصر فعال بوده و بازدیدکنندگان می‌توانند به آدرس آن مراجعه کنند.

هزینه ورودی ورد فود دبی

بازدید از این نمایشگاه برای عموم مردم امکان‌پذیر است، اما برای ورود باید از قبل ثبت‌نام کرده و هزینه پرداخت کنید. قیمت بلیط نمایشگاه صنایع غذایی دبی ۲-۲۴ تاکنون اعلام نشده است. اما در Worldfood پیشین در سال ۲۰۲۳ بلیط‌ها قبل از برگزاری نمایشگاه با قیمت ۲۹۵ درهم به فروش می‌رسید، اما در روزهای پایانی منتهی به تاریخ بازگشایی نمایشگاه، با قیمت ۴۹۵ درهم فروخته شد.

شرکت‌هایی که قصد راه‌اندازی غرفه در نمایشگاه غذایی گالفود دبی را دارند، باید متناسب با فضایی که به غرفه آن‌ها اختصاص داده می‌شود، هزینه مشخصی را پرداخت کنند. به عنوان مثال هزینه غرفه با فضای ۶ مترمربع به صورت خطی بین ۷۰۰۰ تا ۷۲۰۰ دلار قیمت دارد و یا غرفه ۹ مترمربع خطی بین ۱۰۳۰۰ تا ۱۰۵۰۰ دلار هزینه خواهد داشت.

آدرس نمایشگاه غذایی دبی

محل برگزاری نمایشگاه صنایع غذایی دبی

محل برگزاری نمایشگاه صنایع غذایی دبی، مرکز تجارت جهانی دبی در کشور امارات متحده عربی است. در ادامه آدرس و لوکیشن دقیق نمایشگاه را مشاهده می‌کنید.

نکات تجاری نمایشگاه مواد غذایی دبی (Gulfood)

شرکت در نمایشگاه گالفود فرصتی برای کسب‌وکار‌ها و شرکت‌های فعال در حوزه صنایع غذایی است تا بتوانند در جهت توسعه، پیشرفت و برندسازی تلاش کنند. همچنین این نمایشگاه به شما این امکان را می‌دهد تا با فعالان حوزه صنایع غذایی ارتباط برقرار کنید، پس این فرصت را از دست ندهید.

در این نمایشگاه رویدادهای متمرکز بر محصول، همچون ISM خاورمیانه معرفی شده است تا صادرکنندگان به بازارهای منطقه‌ای دسترسی بهتری داشته باشند. اکنون بیش از یک دهه از فعالیت ISM Middle East به عنوان خانه نمایشگاه‌های شیرینی با رویکرد تجاری می‌گذرد.

جمع‌بندی

در این مطلب نمایشگاه غذای خلیج فارس Gulfood را معرفی کردیم و اطلاعات برگزاری نمایشگاه بعدی را عنوان نمودیم. اعتبار نمایشگاه صنایع غذایی دبی تجاری ثابت شده است و سرمایه‌گذاری در آن بدون شک منجر به پیشرفت شما و بازگشت سرمایه می‌شود. جالب است بدانید که در طول برگزاری نمایشگاه نیز معاملات بزرگی انجام می‌شود. پس اگر به دنبال راهی برای پیشبرد فعالیت خود در حوزه صنایع غذایی هستید، نمایشگاه گالفود بهترین انتخاب ممکن برای شماست.

اشتراگ گذاری مطلب

تبلیغات

با اشتراک در خبرنامه فودکس، همیشه در جریان جدیدترین اخبار و ترندهای تغذیه و سلامتی قرار بگیرید.

درباره ما

پلتفرم دیجیتال فودکس ایران با نوآوری، گسترش همکاری‌های بین‌المللی و افزایش آگاهی مصرف‌کنندگان به همکاری‌های بخش‌های مختلف صنعت غذا و نوشیدنی ایران سرعت و سهولت می‌بخشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯

فرم درخواست حضور در فروشگاه صنعت غذا و نوشیدنی

"*" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دریـــــافت کــاتالـــــوگ دیجیتال

فرم درخواست مشارکت در برنامه با متخصصان غذا ونوشیدنی

"*" indicates required fields

Max. file size: 128 MB.
در برند غذا و نوشیدنی
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دریـــــافت کــاتالـــــوگ دیجیتال